لواندوفسکی سرانجام درباره توپ‌ طلا حرف زد

روبرت لواندوفسکی ستاره بایرن‌مونیخ می‌گوید اصلاً مشتاق گرفت توپ‌طلا برای سال ۲۰۲۰ نیست و اعتقاد دارد لیاقت کسب توپ‌طلای ۲۰۲۱ را داشته که به لیونل مسی داده‌اند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، روبرت لواندوفسکی ماشین گلزنی لهستانی بایرن‌مونیخ به اعتقاد بسیاری و حتی خود نشریه «فرانس‌فوتبال» بهترین بازیکن سال بوده، اما در نهایت آراء به شکلی بود که لیونل مسی به هفتمین توپ‌طلای خودش رسید.

حالا پس از چند روز لواندوفسکی سکوتش را در این باره شکست و به نشریه «مارکا» گفت: «واضح است که ناراحت بودم و نمی‌توانم آن را پنهان کنم. با لیونل مسی رقابت خیلی نزدیکی در این دوره داشتم. البته من به سبک بازی مسی و دستاوردهای او احترام می‌گذارم، اما این که با او رقابت کردم نشان‌دهنده سطح فوتبالی من است. با این حال بدترین لحظه همان لحظه‌ای بود که نتایج را فهمیدم. اعتراف می‌کنم خیلی ناراحت بودم. حس نارضایتی هم داشتم، برای این که در آستانه کسب توپ‌طلا بودم.»

لوا در واکنش به حرف‌های مسی که گفته بود باید یک توپ‌طلا هم به او بدهند، گفت: «دوست دارم حرف‌های لیونل مسی صادقانه باشد، نه توخالی. صادقانه بگویم مشتاق دریافت توپ‌طلای ۲۰۲۰ نیستم.»

لیونل مسی پس از کسب توپ‌طلا در مراسم در حضور لواندوفسکی گفت: «برای من رقابت با لواندوفسکی برای کسب این جایزه یک افتخار است. لواندوفسکی! تو سال گذشته برنده توپ طلا بودی و فرانس فوتبال باید این جایزه را به تو بدهد. تو به معنای واقعی یک برنده بودی. تو هم باید یکی از این توپ‌های طلا را در خانه‌ات داشته باشی.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.