رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ماجرای خواهر و برادری که با حلوا ۲۰ زن و مرد در بهبهان را به قتل رساندند!

در این خبر بخوانید: ماجرای خواهر و برادری که با حلوا ۲۰ زن و مرد در بهبهان را به قتل رساندند!

به گزارش اینتیتر به نقل از رکنا، دادستان عمومی و انقلاب بهبهان از صدور کیفرخواست پرونده قتل‌های موسوم به قتل حلوایی در این شهرستان خبر داد.

علیرضا قاسمی‌نژاد گفت: اسفندماه سال گذشته، مرگ مشکوک ۲ نفر مراجعه‌کننده به یکی از دفترخانه‌های اسناد رسمی بهبهان گزارش شد که بلافاصله دستورات قضایی برای بررسی موضوع به پلیس آگاهی صادر شد.

وی ادامه داد: در تحقیقات کارآگاهان پلیس و نظریه پزشکی قانونی مشخص شد که متوفیان در اثر مسمومیت با حلوای آغشته به نوعی سم خطرناک فوت کرده‌اند و در این رابطه ۳ نفر متهم شناسایی و از منزل آنها ظرف‌های مشابه حلوا پیدا شد.

قاسمی‌نژاد گفت: پس از تحقیقات مفصل بازپرس پرونده از متهمان که ۲ خواهر و یک برادر بودند، مشخص شد که متهمان اقدام به طراحی قتل ۲۰ نفر کرده بودند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات برای شناسایی نفرات انتخاب شده متهمان، مشخص شد که متهمان در دی‌ماه سال ۱۴۰۰ نیز اقدام به قتل یک نفر دیگر از اهالی یکی از مناطق بهبهان کرده بودند که مرگ وی نیز مشکوک اعلام شده بود.

دادستان عمومی و انقلاب بهبهان گفت: متهمان انگیزه اقدامات مجرمانه خود را شخصی اعلام کردند و با تکمیل تحقیقات، کیفرخواست پرونده آنان صادر و جهت صدور رای به دادگاه کیفری صالح ارسال شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.