ماجرای واریز عیدی مددجویان بهزیستی به همراه یارانه ۳۰۰ هزار تومان در فروردین ۱۴۰۳ چیست؟

در این گزارش بخوانید: ماجرای واریز عیدی مددجویان بهزیستی به همراه یارانه ۳۰۰ هزار تومان در فروردین ۱۴۰۳ چیست؟

به گزارش اینتیتر، چند روزی است که خبر واریز عیدی مددجویان بهزیستی در ۳۰ یا ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ همراه با واریز یارانه ۳۰۰ هزار تومانی در برخی رسانه های خبری منتشر شده است.

پس از بررسی صحت این خبر، نتیجه گیری شد که واریز عیدی مددجویان بهزیستی در ۳۰ یا ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ صحت ندارد.

تاریخ واریز عیدی مددجویان بهزیستی ۳۰ یا ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ صحت دارد؟

حسین گودرزی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم پرداخت عیدی مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره)، گفت: در پیگیری که از مسئولان این ۲ نهاد درباره عدم پرداخت عیدی مددجویان داشتم این مسئولان عنوان کردند که قانونی برای پرداخت عیدی وجود ندارد و طبق روالی که از حدود ۱۰ سال پیش آغاز شده این کار انجام می‌شده و در سال‌های قبل هم برای تامین منابع جهت پرداخت عیدی از سایر ردیف‌ها، اقدام می‌شده است.

وی افزود: همچنین این مسئولان عنوان کردند که برای عیدی امسال این اقدام انجام نشده و چون قانونی در این زمینه وجود نداشته از سایر ردیف‌ها برای تامین بودجه جهت پرداخت عیدی به مددجویان استفاده نشده است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: طی ۱۰ الی ۱۲ سال گذشته طبق روال این کار انجام می‌شده و بهتر بود که امسال هم عیدی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد پرداخت می‌شد، چون بسیاری از خانواده‌ها در وضعیت اقتصادی فعلی به این پول نیاز داشته و برنامه ریزی‌هایی در این زمینه انجام داده بودند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.