رسانه خبری این تیتر

محبوب‌ترین فرصت‌های شغلی در لینکدین

نتایج بررسی فرصت های شغلی درخواستی در شبکه اجتماعی کاریابی لینکدین نشان می دهد دو فناوری نوظهور بلاک چین و هوش مصنوعی در زمره پرطرفدارترین ها هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، درخواست ها برای استخدام افرادی که در یکی از این دو زمینه تخصص داشته باشند، روز به روز در حال افزایش است و انتظار می رود روند مذکور در آینده نزدیک هم ادامه داشته باشد.

به گزارش زددی نت، بررسی یادشده که توسط گای برگر اقتصاددان مشهور انجام شده حاکیست افرادی که در این دو زمینه تخصص داشته باشند می توانند به سرعت شغل دلخواه خود را بیابند و این دو شغل در ۵ سال آینده جزء برترین شغل ها از نظر سرعت رشد درخواست بازار کار باقی خواهند ماند.

این دو فناوری می توانند بسیاری از فرایندهای حرفه ای را تسریع کنند و روش های تازه ای را برای پیشبرد امور به وجود آورند. لذا درخواست برای استخدام افرادی در این دو حوزه محدود به شرکت های فناوری نیست و در دیگر حوزه های شغلی نیز وجود دارد.

از جمله دیگر مشاغل پرطرفدار در حوزه فناوری اطلاعات می توان به متخصص فروش اپلیکیشن و متخصص علوم داده اشاره کرد. مشاور تامین انرژی خورشیدی نیز از جمله مشاغل آینده دار در عرصه فناوری است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.