رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

مدارس کدام استانها فردا ۲ بهمن ۱۴۰۱ تعطیل شدند؟

در این خبر بخوانید: مدارس کدام استانها فردا ۲ بهمن ۱۴۰۱ تعطیل شدند؟

اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ سرما و آلودگی هوا در روزهای گذشته باعث تعطیلی مدارس در برخی از استانها شده است. در ادامه لیست شهرهایی که فردا ۲ بهمن ۱۴۰۱ مدارسشان تعطیل است را مشاهده می کنید.

مدارس کدام استانها فردا ۲ بهمن ۱۴۰۱ تعطیل شدند؟

بیرجند: تمامی کلاس‌های مدارس ابتدایی، مراکز پیش دبستانی و کودکستان‌های این شهرستان از اول تا سوم بهمن ماه به صورت مجازی و غیرحضوری خواهد بود.

استان اصفهان: مدارس همه مقاطع تحصیلی مناطق شش گانه آموزش و پرورش شهرستان اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، شاهین شهر، نجف آباد، زرین شهر، فولادشهر، سجزی، کاشان و آران و بیدگل در روزهای ۱ و ۲ بهمن ماه غیرحضوری اعلام شد. مهدهای کودک، پیش دبستانی و آموزش استثنایی در این مناطق طی دو روز اعلام شده تعطیل و نیز مطابق با برنامه ریزی آموزش و پرورش، امتحانات دوره اول و دوم متوسط براساس زمان بندی اعلام شده برگزار خواهد شد.

استان کرمانشاه: مدیرکل مدیریت بحران استاندای کرمانشاه از تاخیر ۲ ساعته در فعالیت تمام مقاطع تحصیلی مدارس هشت شهرستان کرمانشاه، هرسین، صحنه، پاوه، روانسر، جوانرود، اسلام آباد غرب و دالاهو و تعطیلی مدارس ۳ شهرستان کنگاور و سنقر و کلیایی به دلیل سرمای هوا در روز یکشنبه دوم بهمن ماه خبر داد.

استان قزوین: با مصوبه کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان قزوین مدارس آبیک، البرز و قزوین در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل اعلام شدند.

استان تهران: بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، روز یکشنبه دوم بهمن ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل و فعالیت آموزشی کلیه مدارس و دانشگاه‌های دولتی و غیر دولتی به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

استان البرز: بر اساس مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای البرز، مدارس، دانشگاه‌ها و کلیه آموزشگاه‌های خصوصی و دولتی البرز فردا دوم بهمن غیرحضوری شد.

استان همدان: روابط عمومی آموزش و پرورش همدان: مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در برخی شهرها و مناطق استان در نوبت صبح به علت سرما و مدیریت مصرف گاز فردا یکشنبه دوم بهمن ۱۴۰۱ تعطیل است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
  1. فاطمه می گوید

    کاش همدان هم تعطیل شه
    من فردا امتحان فارسی دارم

  2. زهرا قیصری می گوید

    کاش همدان هم تعطیل شه
    من فردا امتحان فارسی دارم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.