مدافع سپاهان در آستانه محرومیتی سنگین

بازی سپاهان و پرسپولیس در اصفهان چندان هم بی حاشیه نبود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبر ورزشی، این بازیکن در دو بازی پایانی سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی بعد از گل زدن حرکت زشتی را انجام داده که از دید هواداران پنهان نماند. حرکت غیر اخلاقی محمد دانشگر هنگام شادی بعد از گل با واکنشهای کاربران پرسپولیسی همراه شد.

محمد دانشگر سابقه بازی در تیم های استقلال و سپاهان و سایپا و نفت تهران را در کارنامه دارد. زمانی که در تیم استقلال بازی می‌کرد همیشه برای بازیکنان و هواداران پرسپولیس کری می‌خواند و حالا که به تیم سپاهان رفته است بعد از گل زدن به پرسپولیس حرکت زشت و منشوری انجام داد که مورد انتقاد بسیاری از هواداران پرسپولیس قرار گرفت. حرکت محمد دانشگر بعد از زدن گل از لنز دوربین های تلویزیونی پنهان نماند.

باشگاه پرسپولیس از این مدافع سابقا استقلالی به کمیته انضباطی شکایت کرد و در همین راستا یک منبع آگاه و نزدیک به فدراسیون فوتبال به خبرورزشی گفت: حرکت این بازیکن حداقل یک و حداکثر ۳ جلسه محرومیت را برای محمد دانشگر در پی خواهد داشت چرا که در صورت عدم برخورد این قبیل شادی های خارج از عرف و نزاکت در محیط فوتبال باب خواهد شد.

گفتنی است محمد دانشگر در دقیقه ۴۶ دیدار با پرسپولیس به دلیل مصدومیت از زمین خارج و جای خودش را به نیلسون جونیور برزیلی داد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
  1. امیر علی می گوید

    ایشان کلی به ثمر نرساند که بخواهد چنین کاری کند. گل بخودی بود. او همیشه با ظاهر و سر و شکل نامرتب در زمین مسابقه خاطر میشود و‌مشخصا از نظر روانی هم تعادل ندارد. اگر خوب بود استقلال او را از دست نمی‌داد. یکی دو پنالتی ابلهانه به پرسپولیس داد و این یکی هم با آبروی مردم یک استان بازی کرده ! البته که بزرگترین مقصر مدیران تیم سپاهان هستند که بازیکنان مازاد و ناراضی و بی‌اخلاق دیگر تیمها را با مبلغ بسیار زیاد به خدمت میگیرد. باید از تمام مردم کشور عذر خواهی کند.

  2. سام می گوید

    یک بازیکن که همیشه با ظاهری نا مرتب و شلخته داخل زمین میشود، باعث ایجاد انگیزه در تیم حریف شد و علت اصلی این شکست سنگین همین دو بازیکن همیشه دردسر ساز هستند. استقلال از دستشان راحت شد و دردسرهایشان را به ما پاس داد! آقای دانشور شما باید از همه مردم استان و هواداران سپاهان و حتی کل کشور عذر خواهی کنید.جای شما در باشگاه ورزشی فرهنگی نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.