مدیریت جنگ ترکیبی دشمن نمایانگر اوج همدلی سپاه و فراجا بود

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به نمایش اوج همدلی سپاه و فراجا در مدیریت جنگ ترکیبی اخیر دشمن از اجرای طرح های ارتقاء امنیت پایان سال با همکاری همیشگی این مجموعه با پلیس خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، سردار عبدالرضا ناظری در دیدار با فرمانده، معاونان و جمعی از پاسداران سپاه ثارالله استان کرمان با تبریک روز پاسدار گفت: مجموعه سپاه و بسیج ماموریت های مشترک زیادی با پلیس در عرصه نظم و امنیت داشته اند که اوج همدلی و همراهی سپاه با انتظامی را در مدیریت جنگ ترکیبی اخیر شاهد بودیم.

سردار ناظری در ادامه گفت: در آستانه سال جدید و در اجرای طرح های نوروزی نیز همرزمان بسیج در کنار پلیس به مردم خدمت رسانی می کنند چراکه بعد از فروکش کردن بیماری کرونا، امسال نوروز پرمسافری خواهیم داشت و مانند دهه مقاومت، میزبان جمع کثیری از زائران سردار حاج قاسم سلیمانی خواهیم بود.

وی افزود: پیش بینی این است که با توجه به ماه مبارک رمضان، سفرها از نیمه اسفندماه آغاز شوند و تا هر زمانی که مسافران در استان کرمان حضور داشته باشند با اجرای طرح های انتظامی و ترافیکی آمادگی کامل خواهیم داشت.

فرمانده انتظامی استان کرمان همچنین گفت: در راستای خدمت به مردم به ویژه جوانان تفاهم‌نامه‌ای با وزارت صمت منعقد شده است تا بر اساس آن سربازان وظیفه پس از گذراندن دوره‌های مهارتی حین خدمت مقدس سربازی بتوانند پس از اتمام خدمت در شرکت‌های صنعتی و معدنی استان مشغول به اشتغال پایدار شوند.

سردار ناظری در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از فرمانده سپاه ثارالله استان در برگزاری برنامه های دهه مقاومت اظهار داشت: برنامه های خوب و اقدامات ارزشمندی در دهه مقاومت که اربعین دیگری در کرمان بود رقم خورد و ان شاء الله سال به سال غنای این مراسم مضاعف شود که قطعا با همدلی و همکاری نیروهای مسلح، فتنه ها راه به جایی نخواهند برد.

گفتنی است در این آیین فرمانده انتظامی استان کرمان با اهداء لوح از فرمانده سپاه ثارالله استان و چند تن از پاسداران تقدیر و یک بار دیگر با این مجموعه در حوزه های خدمات رسانی به مردم اعلام آمادگی کرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.