رسانه خبری این تیتر

مراقبت از قلب با یک رژیم غذایی سالم

برای سلامت قلب، می‌توان روی رژیم مدیترانه‌ای نیز متمرکز شد، رژیم مدیترانه‌ای روی سبزیجات و میوه‌های تازه، کاهش مصرف چربی‌های ناسالم و افزایش مصرف حبوبات متمرکز شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از فرارو، پیشگیری از بیماری‌های قلبی را می‌توان یکی از مهمترین مسائلی دانست که افراد باید برای زندگی سالم مد نظر داشته باشند و به نظر می‌رسد رژیم غذایی سالم یک روش مناسب است.

به نقل از ان بی‌سی نیوز، لیندا فرر، متخصص قلب در کلینیک سلامت قلب می‌گوید: «بیماران همیشه در مورد آنچه باید و آن چه نباید بخورند سوال می‌پرسند، پس باید روی خوراکی‌هایی که میخوریم بیشتر تمرکز کنیم.»

مهمترین چیز این است که سعی کنید غذا را تا حد امکان طبیعی مصرف کنید. او همچنین توصیه کرد که افراد، سیب تازه، پرتقال، موز، انگور و سبزیجات برگدار بخورند.

برای سلامت قلب، می‌توان روی رژیم مدیترانه‌ای نیز متمرکز شد، رژیم مدیترانه‌ای روی سبزیجات و میوه‌های تازه، کاهش مصرف چربی‌های ناسالم و افزایش مصرف حبوبات متمرکز شده است، در این رژیم مصرف گوشت قرمز به حداقل می‌رسد و ماهی و میگو در اولویت قرار دارند، همچنین روغن زیتون و آجیل خام از دیگر خوراکی‌های مهم در این رژیم محسوب می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.