مربی خارجی استقلال به سیم آخر زد؛ چرا باشگاه با من روراست نیست؟

یوسو سسما، مربی بدنساز و اسپانیایی از دست باشگاه استقلال عصبانی شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از فرهیختگان، یوسو سسما، مربی بدنساز و اسپانیایی استقلال که بعد از بازی با استقلال خوزستان راهی زادگاهش شده بود، هنوز به تهران بازنگشته و این درحالی است که استقلال بعد از این بازی جلسات تمرینی متعددی را پشت‌سر گذاشته و دو بازی دوستانه نیز با تیم‌های صنعت نفت و گل‌گهر را پشت سر گذاشت. درواقع حدود سه‌هفته‌ای می‌شود که این مربی خارجی که از ابتدای کار نکونام در خونه‌به‌خونه تا به امروز نکونام را همراهی کرده راهی کشورش شده و هنوز هم به تهران بازنگشته است.

جالب اینجاست در روز‌های اخیر که تمرینات استقلال توسط بازیکنان تحریم‌شده اعضای کادر فنی به جز سسما و پسرش که هنوز موفق به بازگشت به تهران نشده‌اند در تمرین حاضر می‌شوند. با این حال این ابهام همچنان وجود دارد که دلیل غیبت یوسو و پسرش در تمرین استقلال چیست؟ نکته قابل‌توجه اینکه کیانوش رحمتی یکی از اعضای کادر فنی تیم استقلال در این خصوص در گفت‌وگویی اعلام کرده بود: «دلیل این تاخیر برای ما هم مبهم است. باید برنامه‌ریزی درستی صورت می‌گرفت. او یکی از مربیان مهم و اثرگذار تیم است که امیدواریم هر چه زودتر به ایران برگردد. در باشگاه بزرگی مثل استقلال نباید شاهد مشکلات اینچنینی باشیم. باید از قبل هماهنگی‌ها صورت بگیرد.»

جالب اینکه باشگاه استقلال در سایه تلاش برای عقد قرارداد با بلانکو و مذاکره با ماشاریپوف هیچ توضیحی در غیبت این دو نفر در تمرین استقلال نداده است.

اما واقعیت ماجرا چیست؟ طبق شنیده‌ها باشگاه استقلال برای گرفتن ویزای توریستی برای یوسو سسما و فرزندش اقدام لازم را به عمل آورده است این درحالی است که معمولا این نوع ویزا سه چهار روزه صادر می‌شود، اما هنوز این مساله پس از حدود سه هفته عملی نشده و با توجه به اینکه این مربی دفعه قبل با ویزا یکبار به ایران سفر کرده بود، برای بازگشت دوباره با محدودیت‌هایی مواجه شده است.

حال اینکه در این خصوص جریان چیست و چرا باشگاه در این باره اطلاع‌رسانی نمی‌کند بسیار مبهم بوده و موضوع را پیچیده کرده است.

در این خصوص یوسو سسما در گفت‌وگویی کوتاه در این مورد ضمن ابراز گلایه و ناراحتی از موانع موجود برای بازگشت به تهران و رفع نشدن این محدودیت‌ها تاکید کرد: «سه هفته هست به مرخصی آمده‌ام و هر روز می‌خوانم که می‌خواهند برایم ویزا بگیرند. مگر این اتفاق سه چهار روز بیشتر طول می‌کشد؟ چرا در باشگاه با من روراست نیستند و واقعیت را نمی‌گویند؟! واقعا موضوع چیست که ویزایم اوکی نمی‌شود؟»

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.