مرگ مشکوک مرد ۴۲ ساله مشهدی + جزئیات

مرد ۴۲ ساله ای که به تنهایی در یک مغازه زیر ساختمان مسکونی زندگی می کرد براثر انفجارگاز شهری در حالی به طرز مشکوکی جان سپرد که آثاری از جراحت با شیء نوک تیز روی گردنش وجود داشت.

به گزارش اینتیتر به نقل از فرتاک نیوز، مرد ۴۲ ساله ای که به تنهایی در یک مغازه زیر ساختمان مسکونی زندگی می کرد براثر انفجارگاز شهری در حالی به طرز مشکوکی جان سپرد که آثاری از جراحت با شیء نوک تیز روی گردنش وجود داشت.

روز سه شنبه هفته گذشته،انفجار در یک محیط مسکونی واقع در بولوار ادیب شمالی مشهد،نیروهای آتش نشان را به محل حادثه کشاند.

امدادگران آتش نشانی که خیلی سریع عملیات نجات احتمالی را آغاز کرده بودند با انتشار گاز شهری روبه رو شدند که از شیر باز گاز بیرون می زد.

آن ها بلافاصله به دل حادثه رفتند و با بستن شیر گاز، پیکر بی جان مردی را کف مغازه یافتند که از آن مکان برای سکونت استفاده می شد.

طولی نکشید که قاضی ویژه قتل عمد در جریان مرگ مشکوک مرد۴۲ ساله قرارگرفت و عازم محل حادثه شد.

بررسی های میدانی قاضی محمود عارفی راد بیانگرآن بود که آثاری از جراحت با شیء نوک تیز وبرنده نیز روی پیکر متوفی وجود دارد اما در مغازه که از داخل ساختمان به درون آن رفت و آمد می شد ،با کلید قفل شده بود.

به همین دلیل و با دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد،جسد این مرد که پس از طلاق همسرش در محیط مغازه ساختمان دو طبقه پدرش زندگی می کرد به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات تخصصی درباره چگونگی مرگ این جوان آغاز شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.