مریل استریپ: دنیرو برای ۵۰ سال چراغ راه من بود

مری لوئیز استریپ بازیگر آمریکایی که اغلب به عنوان بهترین بازیگر زن نسل خود توصیف می‌شود، رابرت دنیرو را الهام بخش حرفه بازیگری خود خوانده و گفت: او برای ۵۰ سال چراغ راه من بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، استریپ در جریان جشنی در آستین- Austin برای مرکز هری رنسوم – Harry Ransom گفت: من او (رابرت دنیرو) را خیلی نمی‌بینم؛ ما چت نمی‌کنیم، اما می‌دانم که بی‌شک او همیشه در کنار من است و همیشه خواهد بود.

استریپ می‌گوید در طول سال‌ها، مردم همیشه به من می‌گفتند، چه بازیگری را بیشتر تحسین می‌کنی؟ دوست داری الگویت در بازیگری چه کسی باشد؟. او این گونه ادامه داد که فهرست بلندی از زنان از جمله جرالدین پیج – Geraldine Page، کالین دیورست – Colleen Dewhurst، ونسا ردگریو – Vanessa Redgrave، مگی اسمیت – Maggie Smith، کارول لومبارد – Carole Lombard و باربارا استنویک – Barbara Stanwyck دارد که آن‌ها را می‌شناسد.

این بازیگر آمریکایی گفت: اما، در واقع برای دومین بار که رابرت دنیر و را دیدم به خودم گفتم او همان بازیگری است که می‌خواهم باشم. این کاری است که می‌خواهم انجام دهم. او اضافه کرد: می‌خواهم این کار را با همان میزان تعهد، اشتیاق، مهارت و زیبایی که دنیرو دارد انجام دهم.

او خاطرنشان کرد: دنیرو برای ۵۰ سال چراغ راه من بود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.