رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

مصر نام بزرگی در دنیای فوتبال است

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال مصر از انگیزه خود برای رساندن این تیم به جام جهانی قطر سخن گفت.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، کارلوس کی‌روش، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال مصر در نشست خبری خود در این تیم گفت: کادر مربیگری این تیم استثنایی است. من با آنها صحبت کردم و به مرحله بعد بسیار خوشبین هستم. به من اجازه دهید خودم را مصری بدانم زیرا تمام تجربه خود را برای رسیدن به جام جهانی در اختیار مصر قرار می دهم. مصر نام بزرگی در دنیای فوتبال است که سه بار به جام جهانی راه یافته و هفت دوره جام ملت های آفریقا را برده است.

او ادامه داد: الان زمان برای صحبت کردن نیست بلکه زمان انجام اقدامات است. ما یک رویا در پیش داریم که برای دستیابی به آن تلاش خواهیم کرد. همه مصری ها باید متحد باشند تا بتوانیم به اهداف خود برسیم. من پیامی برای بازیکنان دارم. تمام زندگی من برای شما و تیم ملی خواهد بود. هدف من این است که شما را بهتر و بهتر کنم و بهترین تیم باشیم تا بتوانیم در زمین پیشرفت کنیم و به آرزوهای مصری ها دست پیدا کنیم. من می دانم که بازیکنان مصری عاشق پیروزی هستند.

اولین چالش کی‌روش در مسئولیت هدایت “فرعون‌ها” در اکتبر آینده در دو دیدار برابر لیبی است که ممکن است سرنوشت آنها را در جام جهانی ۲۰۲۲ رقم بزند.

وی گفت: تفاوت های زیادی بین مصر و لیبی وجود دارد پس چرا باید از لیبی بترسیم؟ ما باید این تفاوت ها را در زمین ثابت کنیم، از هیچ‌کس نمی‌ترسیم. هدف ما پیروزی در هر دو بازی است. برای من مهم بازی بعدی است. تاریخ این کشور باعث افتخار من به تیم ملی مصر است اما تاریخ به این معنا نیست که مصر برابر لیبی پیروز خواهد شد. ما باید در زمین بجنگیم و برای هواداران بازی خواهیم کرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.