معرفی میهمانان مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

در اختتامیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، که در جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱ تا ۲۳ به صورت زنده و رایگان از طریق پلتفرم های اینستاگرام و روبیکا پخش خواهد شد، میهمان های ویژه در این برنامه زنده حضور دارند.

به گزارش اینتیتر، در ادامه این مطلب شما رو با میهمان های مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران آشنا میکنیم.

مرثیه‌ای برای یک رویا

آرش برهمند (سردبیر ماهنامه پیوست) به میزبانی شایان شلیله به گفتگویی دوستانه در خصوص تحولات یک سال گذشته و سال پیش رو به گفتگو خواهند پرداخت.

انقلاب در بازار سرمایه

سینا استوی (مدیرعامل کریپتولند) میهمان دیگر مراسم اختتامیه است که در گفتگو با میلاد احرامپوش در خصوص بازار سرمایه و رمز ارزها صحبت خواهند کرد.

مبارزه تا بی نهایت

محمد خلج قاسم آبادی (مدیر عامل گروه اسنپ) در گفتگو با رضا جمیلی برای ما از بازی بی‌نهایت توسعه یک کسب و کار خواهد گفت.

داستان زندگی مشترک با یک کارآفرین

هادی فرنود (بنیانگذار کاموا) به همراه نیلوفر استخری همسرش در گفتگویی با میلاد احرامپوش به چالش های ازدواج و زندگی مشترک با یک کارافرین خواهند پرداخت.

پشت پرده اکوسیستم

حسین کلهر و شایان شلیله در یک گفتگوی شاید چالشی و جنجالی به خبرها و حاشیه‌های اکوسیستم با عنوان پشت پرده اکوسیستم کارآفرینی ایران گفتگو خواهند کرد.

از درامد وردپرس تا پول‌های اینستاگرام

علی حاجی محمدی (بنیانگذار همیار وردپرس و ژاکت) همراه با میلاد احرامپوش و شایان شلیله به موضوع حضور مدیران کسب و کار های اینترنتی در شبکه های مجازی و تبدیل شدن به اینفلوئنسرهای تخصصی صحبت خواهند کرد.

ده سالگی حسام!

حسام آرمندهی (بنیانگذار کافه بازار) در گفتگو با رضا جمیلی با عنوان ده سالگی حسام از تجربه‌اش از زمان راه‌اندازی کافه بازار تا به امروز صحبت خواهد کرد.

جشنواره سال دیگر چه می‌شود؟

در آخرین بخش از برنامه اختتامیه شایان شلیله و میلاد احرامپوش و رضا الفت نسب(بنیانگذاران جشنواره وب و موبایل ایران) در گفتگو با احسان شاملو از چالش های جشنواره و آینده پیش رو جشنواره در سال اینده صحبت خواهند کرد.

برای مشاهده مراسم اختتامیه در جمعه یکم اسفند ماه (ساعت ۲۱ تا ۲۳) میتوانید به اینستاگرام جشنواره وب و موبایل ایران مراجعه کنید.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.