رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

منشأ انتشار شایعه برکناری مدیرعامل پرسپولیس مشخص شد!

بنا بر گفته یک منبع موثق و نزدیک به وزارت ورزش و جوانان، تغییری در مدیریت باشگاه پرسپولیس انجام نخواهد شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، به تازگی شایعه‌ای مطرح شد مبنی بر این که قرار است روز شنبه در جلسه هیئت مدیره این باشگاه رضا درویش از مدیریت سرخپوشان عزل شود. این در حالی است که کارنامه رضا درویش در این مدتی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بوده، مشخص و قابل قبول بوده.

در همین راستا خبردار شدیم کیومرث هاشمی سرپرست وزارت ورزش و جوانان هنوز برنامه‌ای برای تغییرات در باشگاه های پرسپولیس و حتی استقلال ندارد. هاشمی ابتدا به دنبال اخذ رأی اعتماد از مجلس برای تصدی وزارت ورزش است و سپس اقدامات خود را عملی خواهد کرد.

نکته جالب آن که شنیده می‌شود این شایعه برکناری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از سوی یکی از مدیران همین باشگاه (!) برای کنار رفتن رضا درویش و جانشینی خود یا مدیر مورد علاقه‌اش بوده است.

چندی پیش (۲۱ خرداد ماه گذشته) مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس برگزار و سرانجام ماجرای ترمیم هیئت مدیره سرخپوشان پایتخت، با تغییر یک عضو به پایان رسید؛ نامدارترین و شاید مهمترین عضو مدیریتی سرخپوشان که بیش از یک سال به عنوان مدیرعامل، نفر نخست اجرایی باشگاه بوده است. پایان کار رضا درویش در هیئت مدیره در حالی اتفاق افتاد که عملکرد مثبت مدیرعامل پرسپولیس در این جایگاه باعث شد تا او همچنان در پست مدیرعاملی باقی بماند و حداقل تا پایان فصل آینده در این جایگاه باقی بماند.

نکته جالب اینکه خروج او از ترکیب ۵ نفره هیئت مدیره به نوعی خودخواسته بوده است. درویش پس از اینکه مطلع شد مجمع قصد اضافه کردن یک فرد به ترکیب مدیریتی پرسپولیس را دارد و به نظر مجید پوراحمدی فردی است که از ترکیب کنار خواهد رفت، پیشنهاد داد که او باتوجه به حضور در جایگاه مدیرعاملی و ادامه کار در باشگاه، نامش از هیئت مدیره خارج شود.

به این ترتیب و با موافقت تصمیم‌گیران مجمع، رضا درویش در جایگاه مدیرعاملی ابقا شد و از هیئت مدیره کنار رفت تا پیمان حدادی به جای او وارد سیستم مدیریتی پرسپولیس شود و در عین حال پوراحمدی نیز در جایگاهش باقی بماند.

به عبارتی هم اکنون پنج مدیر پرسپولیس همچنان در باشگاه به کارشان ادامه خواهند داد و پیمان حدادی نیز به جمع‌شان اضافه شده است. همچنین باتوجه به تمایل حداقل چهار عضو به حضور رضا درویش، او خیال راحتی از ثبات جایگاه خود خواهد داشت.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.