«موقعیت مهدی» در صدر فروش اکران نوروز ۱۴۰۱

اکران نوروزی فیلم‌های سینمایی از ۱۸ اسفند آغاز شده و تا الان، فیلم حجازی‌فر فروش بیشتری داشته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، اکران فیلم‌های نوروزی در سینما، از دهه سوم اسفند آغاز شد؛ موقعیت مهدی، قدغن، شادروان، روز صفر، مرد بازنده، سگ بند و گل به خودی هفت فیلمی هستند که نوروز ۱۴۰۱ رنگ اکران به خود گرفتند.

بیشتر بخوانید:

تاکنون فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر، توانسته فروش یک و نیم میلیاردی را ثبت کند و از سایر آثار در فروش پیشی بگیرد.

در ادامه گزارش، آمار فروش فیلم‌های سینمایی نوروز را بخوانید:

فیلم سینمایی «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان، با ۲۲۶ سالن، از ۲۵ اسفند اکران خود را آغاز کرده و تا الان، ۹۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی «سگ بند» به کارگردانی مهران احمدی، با ۲۰۴ سالن، از ۲۵ اسفند اکران شد و فعلاً فروش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی را به ثبت رسانده است.

فیلم سینمایی «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی، با ۲۴۲ سالن و اکرانی مشابه دو فیلم قبلی، به فروش ۵۹۵ میلیون تومانی رسیده است.

فیلم سینمایی «قدغن» به کارگردانی مجید مافی، با ۱۳۲ سالن، از ۱۸ اسفند اکران خود را آغاز کرده و تا به این لحظه ۸۳ میلیون تومان فروخته است.

فیلم سینمایی «مرد بازنده» به کارگردانی محمدحسین مهدویان هم با ۱۹۸ سالن، تا الان ۴۷۸ میلیون تومان فروخته است.

فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی‌فر هم ۳۱۴ سالن در اختیار دارد و در مدت اکران از ۱۸ اسفند تاکنون بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروخته است.

فیلم سینمایی «گل به خودی» به کارگردانی احمد تجری، هم در این مدت با ۱۲۸ سالن، ۸۵ میلیون تومان فروخته است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.