میزبانان لیگ قهرمانان آسیا دو روز دیگر مشخص می‌شوند

کنفدراسیون فوتبال آسیا روز دوشنبه این هفته میزبانان لیگ قهرمانان آسیا را مشخص می‌کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره زمان مشخص شدن میزبانان لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا که قرار است به صورت متمرکز برگزار شود، گفت: هر چهار نماینده ایران درخواست میزبانی را ارائه کردند و ما هم آن‌را به AFC اعلام کردیم. کنفدراسیون آسیا تا فردا بررسی‌هایش را انجام می‌دهد و روز دوشنبه اسامی کشورهای میزبان مشخص خواهد شد.

وی افزود: دبیر کل فدراسیون ایران به فیفا و AFC نامه‌ای ارسال و در آن اشاره کرده است که در این مدت صدها مسابقه در داخل ایران با پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده است.

به گفته علوی، نمایندگان کنفدراسیون آسیا برای بررسی شرایط میزبانی ایران در مسابقات جام ملت‌های ۲۰۲۷ آسیا در فصل بهار به کشورمان سفر می‌کنند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال که با برنامه «سلام صبح بخیر» گفتگو می‌کرد، در خصوص دلیل تعویق بازی‌های تیم ملی و متمرکز برگزار شدن این بازی‌ها اظهار کرد: هفته گذشته آقای اسکوچیچ سرمربی تیم ملی و آقای خراطی در جلسه ویدئویی کمیته مسابقات AFC شرکت کردند. این جلسه در پی درخواست کامبوج و هنگ کنگ بود که اعلام کردند برگزاری مسابقات به صورت رفت و برگشت برایشان دشوار است.

علوی ادامه داد: مقرر شد بازی‌های گروه ایران هم به صورت متمرکز برگزار شود. همان موقع آقای خراطی به صورت شفاهی آمادگی ایران برای میزبانی را اعلام کرد. تا ۱۵ اسفند برای درخواست میزبانی فرصت وجود دارد. AFC روز ۲۵ اسفند میزبان گروه‌های مختلف در انتخابی جام جهانی و انتخابی جام ملت‌های آسیا را اعلام می‌کند.

به گفته سخنگوی فدراسیون فوتبال، اسکوچیچ این هفته جلسه‌ای را برای تعیین نحوه برگزاری اردوی تیم ملی در اواخر اسفند و اوایل فروردین برگزار می‌کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.