رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دکتر ذوالقدر: می خواهم هر ایرانی دو ساعت پای صحبت هایم بنشیند

دکتر داود ذوالقدر، مدرس، کارآفرین و بنیان گذار متد ۴D در حاشیه سمینار ذره‌بین در جمع خبرنگاران درباره چشم انداز و اهداف آموزش های خود بیان کرد: می خواهم هر ایرانی دو ساعت پای صحبت هایم بنشیند، همین برای من کافی است و به چیز دیگری نیاز ندارم.

اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ سمینار جعبه سیاه کسب و کارها (ذره‌بین) با ارائه دکتر داود ذوالقدر در جمع ۱۴۰۰ نفر از صاحبان کسب و کار در حوزه صنعت ایران برگزار شد. دکتر ذوالقدر، مدرس، کارآفرین و بنیان گذار متد ۴D در این همایش درباره چالش های مدیران در بخش های مختلف زندگی شخصی و کاری سخن گفت.

در حاشیه این سمینار دکتر ذوالقدر در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره هدف برگزاری این همایش، مسیر کاری که تاکنون طی کرده و تفاوت دوره های آموزشی و راهبری که متد ۴D دارد،توضیح داد.

ذوالقدر درباره هدف از برگزاری سمینار جعبه سیاه کسب و کارها (ذره‌بین) گفت: این همایش برای سومین دوره برگزار می شود و به صاحبان کسب و کار اختصاص دارد. در واقع یک گردهمایی بزرگ برای صاحبان کسب و کار ایران است که توسط بخش خصوصی انجام می شود و هدفش این است تا به کسب و کارها به صورت عملیاتی و اجرایی کمک کند.  این همایش تبلیغاتی نیست و صرفا هم در آن به آموزش نمی پردازیم بلکه هدفمان به صورت عملیاتی و تجربی به رشد کسب و کارها در بخش های مختلف مانند سیستم سازی، مالی،بازاریابی و … کمک کنیم.

وی افزود: تنها در همین امسال به بیش از ۸۰ کسب و کار که در حوزه پوشاک و صنعت چوب فعال بودند، کمک کردیم تا از رکود و کسادی رهایی پیدا کرده و به سمت رشد و توسعه حرکت کنند. همچنین لازم به ذکر است که ما به تازگی وارد این مارکت شدیم ولی همین امسال بیش از ۸۰۰۰ نفر در دوره هایمان شرکت کردند.

سمینار جعبه سیاه کسب و کارها

ذوالقدر درباره مسیر شغلی ای که تاکنون طی کرده، گفت: ۱۷ سالی می شود که مدیر عامل هستم و از ۱۸ سالگی وارد بازار کار شدم و در حوزه های مختلفی مانند صنعت پوشاک، صنعت عطر و ادکلن، صنعت مواد غذایی، صنعت ساخت و ساز و … فعالیت کردم و میکنم. در حال حاضر نیز وارد حوزه تدریس و راهبری شده ام.

وی در خصوص دلیل وارد شدنش به حوزه تدریس اظهار کرد: خیلی اتفاقی وارد حوزه تدریس شدم. به خاطر دارم در زمان کرونا به دلیل فوت پدرم افسردگی گرفته بودم. از ان پس بود که تصمیم گرفتم وارد این حوزه بشوم و همیشه همایش هایم را تقدیم به پدرم می کنم. این همایش ها تقریبا رایگان هستند و بیشتر برای من جنبه معنوی دارند.

ذوالقدر درباره چشم انداز و اهداف آموزش های خود بیان کرد: می خواهم هر ایرانی دو ساعت پای صحبت هایم بنشیند، همین برای من کافی است و به چیز دیگری نیاز ندارم.

وی درباره متد ۴D و تفاوتی که این متد با سایر آموزش ها دارد، گفت: این متد یک نگاه جدید به زندگی و بیزینس است و به موضوع معنا درمانی و مرگ آگاهی در کسب کار می پردازد. ۴D مکتبی است که زندگی و بیزینس را کنار هم قرار می دهد و به دنبال این است تا همه چیز در نقطه تعادل قرار گیرد. این متد براساس شهود است و شهود هم یعنی زندگی.

ذوالقدر در خصوص نحوه کار با صاحبان کسب و کار اظهار داشت: حوزه های مالی و اخلاقی مهم ترین چالش ها را برای مدیران و صاحبان کسب و کار دارند. به عنوان مثال عدم رشد فردی مدیران باعث می شود هر سیستم و ساختاری را که برای کسب و کارشان تعریف می کنید جواب ندهد. به همین دلیل اولویت ما در راهبری توسعه فردی مدیران است.

وی افزود: در واقع تفاوت ما پرداختن به جزییات است. آموزش در دسترس همگان هست اما توجه به جزییات بسیار ارزشمند است و باعث موفقیت افراد می شود.

ذوالقدر در پایان درباره علت انتخاب نام جعبه سیاه برای این همایش اظهار کرد: ما در این همایش از موضوعاتی صحبت می کنیم که کسی جرات بیان آنها را ندارد و به این علت نام جعبه سیاه را انتخاب کردیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.