نساجی به دنبال محروم کردن نیمار! | جلسه ویژه برای استقبال از ستاره برزیلی در تهران

اتفاقاتی که قبل از بازی با پرسپولیس هنگام ورود کاروان النصر و کریستیانو رونالدو رخ داد، باعث هوشیاری فدراسیون و باشگاه نساجی شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، کریستیانو رونالدو به تهران آمد و اتفاقاتی هنگام ورودش رخ داد که توضیح دادن در این رابطه حالا دیگر دردی را دوا نمی‌کند و باید مراقب باشیم تا چنین اتفاقاتی دوباره تکرار نشود. اتفاقا مدیران فدراسیون فوتبال هم دقیقاً روی همین مسئله اتفاق نظر دارند. حالا تا چند روز دیگر نیمار فوق ستاره فوتبال برزیل با الهلال باید مسافر تهران شود تا در ورزشگاه آزادی به مصاف نساجی برود. پیرامون همین مسئله شنیدیم فدراسیون فوتبال جلسه‌ای برای شکل استقبال از این بازیکن برگزار کرده است.

صادق درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی با تایید خبر فوق به خبرورزشی گفت: برای برگزاری شکیل مراسم ورود از کاروان الهلال و استقبال از نیمار در فدراسیون جلسه گذاشتیم ما کم کشوری نیستیم خودمان در فوتبال علی دایی را داریم که آقای گل جهان و یک چهره کاملاً شناخته شده است. البته این را هم بگویم به موازات پیگیری برای بحث استقبال قضیه رفتار نامناسب نیمار و احتمال محرومیت او را نیز دنبال می‌کنیم و در این رابطه با مدیران فدراسیون هم صحبت کرده‌ایم. ما قضیه محروم شدن انضباطی این بازیکن را رها نمی‌کنیم اما در عین حال کارهای مرتبط با بحث میزبانی و استقبال را هم قدم به قدم جلو می‌بریم تا اگر نیمار به تهران آمد طوری از او استقبال کنیم که فوق العاده آبرومند باشد.

درودگر در مورد پیروزی ارزشمند نساجی هم تصریح کرد: اصلاً این طوری نبود که این مسابقه ساده باشد. اتفاقاً بمبئی سیتی ما را سورپرایز کرد. این تیم ۶ بازیکن غیر بومی در اختیار داشت و کاملاً هم قدرتمند بود اما مهدی رحمتی با تعویض‌ها و تغییر ضرب آهنگ بازی موجب شد تلاش بچه‌ها به ثمر برسد و چنین پیروزی ارزشمندی کسب کنیم. در مورد توقف الهلال هم باید حواسمون به این نکته باشد که الهلال تیم قدرتمندی است و همین که توانست از شکست در آن وضعیت رها شود نشان می‌دهد که تیم بزرگی محسوب می‌شود. الهلالی‌ها در بازی با النصر هم ۴ گل زدند و قدرت خود را نشان دادند اما انشاالله بچه‌های ما نیز شایستگی‌های خود را به معنای واقعی کلمه بروز خواهند داد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.