نسخه گرانترین آئودی RS ۷ معرفی شد

RS ۷ اسپورت بک که گل سرسبد خانواده A ۷ است قیمت پایه ۱۱۴ هزار دلاری برای مدل ۵ درب داشته و به این مبلغ باید ۹۹۵ دلار هزینه‌های تحویل را نیز اضافه کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، آئودی آمریکا نه تنها پیکربندی آنلاین RS۶ آوانت ۲۰۲۱ را منتشر کرده بلکه جزئیات مربوط به قیمت برادر لیفت بک آن را نیز اعلام نموده است. RS۷ اسپورت بک که گل سرسبد خانواده A۷ است قیمت پایه ۱۱۴ هزار دلاری برای مدل ۵ درب داشته و به این مبلغ باید ۹۹۵ دلار هزینه‌های تحویل را نیز اضافه کرد. همان‌گونه که خواهید دید آپشن‌های در دسترس معادل قیمت یک دستگاه A۳ سدان قیمت دارند!

تنها رنگ بدنه خاکستری ناردو بدون هزینه اضافی در دسترس بوده و تمامی رنگ‌های دیگر بهای ۵۹۵ دلاری دارند. البته رنگ مشکی سبرینگ یک آپشن ۱۰۷۵ دلاری است. البته اگر بخواهید رنگ بسیار خاص آئودی را سفارش دهید باید مبلغ ۳۹۰۰ دلاری را بپردازید. اگر بخواهید گران‌ترین گزینه رینگ را انتخاب کنید باید پکیج کربن اپتیک را سفارش دهید که ۶۶۵۰ دلار قیمت دارد. این پکیج شامل رینگ‌های ۲۲ اینچی با طرح V، لاستیک‌های تابستانی پرفورمنس، نشان‌های مشکی و چندین عنصر فیبر کربنی بدنه می‌باشد.

آئودی RS ۷

با ورود به داخل کابین امکان انتخاب صندلی‌های راحت ۱۵۰۰ دلاری با پوشش چرم و تنظیمات برقی در ۱۸ جهت را خواهید داشت. این صندلی‌ها همچنین به عملکرد ماساژ مجهز هستند. با پرداخت ۵۰۰ دلار دیگر شما می‌توانید تریم کربنی را برای کابین در نظر بگیرید.

خب صحبت از پکیج‌ها شد و باید گفت کیت ترمز سرامیکی خاکستری با قیمت ۸۵۰۰ دلار در دسترس هستند. همان‌گونه که نام پکیج نشان می‌دهد این ترمز‌ها جایگزین نمونه‌های فولادی استاندارد شده و همچنین باعث می‌شوند حداکثر سرعت خودرو به ۳۰۶ کیلومتر در ساعت افزایش یابد. اگر هم خواهان کابین لوکس‌تری باشید پکیج اجرایی ۲۵۰۰ دلاری را می‌توانید سفارش دهید که چرم بیشتری را به کابین اضافه می‌کند. به این موارد باید صندلی‌های عقب گرم شونده، هدآپ دیسپلی و درب‌هایی با مکانیسم بسته شدن نرم‌تر را اضافه کرد.

آئودی RS ۷

پکیج دستیار راننده ۲۲۵۰ دلاری شامل مواردی همچون تشخیص علائم ترافیکی، هشدار ترافیک پشتی، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و کروز کنترل تطبیقی می‌باشد. سیستم دید در شب ۲۵۰۰ دلاری، سیستم صوتی بنگ اند اولوفسن ۴۹۰۰ دلاری با ۱۹ اسپیکر و قدرت ۱۸۲۰ واتی هم جزو دیگر آپشن‌های گران‌بها هستند.

خب آپشن‌های دیگری هستند که ذکر همه آن‌ها از حوصله خارج است، اما اگر تمامی موارد را در نظر بگیرید به مجموع آپشن‌هایی با ارزش ۳۴،۶۲۵ دلار خواهید رسید که باعث می‌شود قیمت RS۷ اسپورت بک ۲۰۲۱ به ۱۵۲،۴۴۵ دلار برسد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.