رسانه خبری این تیتر

نشست مشترک مجلس و دولت روز چهارشنبه برگزار می‌شود

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک نمایندگان مجلس و دولت سیزدهم برای بررسی مشکلات مردم خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، «سیدنظام الدین موسوی» در حاشیه نشست علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت:۱۰ آذرماه مصادف است با سالروز شهادت شهید مدرس که با توجه به سابقه حضور ایشان در مجلس دوره خود از چهره‌های بارز در آن دوران در مجلس بودند تا سالروز شهادت ایشان به نام روز مجلس نامگذاری شود.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه هایی که به مناسبت این روز تدارک دیده شده است، گفت: قرار است نشست خبری رییس مجلس شورای اسلامی برای تشریح عملکرد مجلس یازدهم برگزار شود و رییس مجلس در این نشست به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.

وی ادامه داد: با توجه به بزرگداشت مجلس و مطالبه مردم از نمایندگان، مجلس دراین هفته دو جلسه مهم دارد که جلسه نخست آن عصر امروز با حضور نمایندگان با قوه قضاییه برگزار می‌شود. در این نشست علاوه بر اینکه روسای قوای مقننه و قضاییه سخنرانی خواهند کرد. همچنین روسای کمیسیون‌های حقوقی و قضایی و اصل نودم قانون اساسی مجلس نیز درباره مشکلات و مسائلی که مردم و چگونگی هماهنگی بین دو قوه برای رفع آنها سخن خواهند گفت.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: روسای کمیسیون‌های اقتصادی و جهش و رونق تولید نیز دیگر سخنران های جلسه عصر امروز هستند تا مطالبات نمایندگان از مردم را بیان کنند.

موسوی تاکید کرد: روز چهارشنبه نیز جلسه هماهنگی بین دولت و مجلس نیز در صحن علنی مجلس برگزار خواهد شد و رییس جمهوری و اعضای هیات دولت در این نشست حاضر شده تا مطالبات مردم از زبان نمایندگان مردم بیان شود.

وی خاطرنشان کرد: این نشست سبب هماهنگی و همفکری بین دولت و مجلس صورت خواهد گرفت و رییس جمهوری عملکرد دولت را در این مدت که سکان اجرایی کشور را بر عهده دارند، تشریح خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.