نوسانات بازار خودرو شدت گرفت

بازار خودرو در حالی امروز در اکثر مدل ها ریزش قیمت را تجربه می کند که طی چند روز گذشته روند قیمت ها در این بازار افزایشی بوده است؛ ریزش قیمت های اخیر در بازار خودرو در حدی است که امروز سمند ال ایکس مدل ۹۹ نزدیک به دو میلیون تومان ارزان شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، روند قیمت ها امروز در اکثر مدل های خودرو تغییر کرده است و کاهش قیمت ها در بازار خودرو طی ۲۴ ساعت گذشته آغاز شده است. در این بین اما برخی از مدل های خودرو کماکان در حال پیشروی در مسیر افزایشی هستند که از جمله انها می توان به پراید ۱۳۱ اشاره کرد که قیمت آن طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان افزایش داشته است و در حال حاضر این خودرو به قیمت ۱۰۹ میلیون تومان در بازار معامله می شود. خودروهای گروه تیبا نیز در این مدت تغییر مسیر نداده اند و کماکان در مسیر افزایشی در حال پیشروی هستند به عنوان مثال تیبا ۲ در این مدت ۱ میلیون تومان گران شده است و این خودرو امروز به قیمت ۱۲۹ میلیون تومان رسیده است و مدل صندوقدار این خودرو نیز در این مدت ۱ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۲۱ میلیون تومان قیمت دارد.

به غیر از خودروهای نامبرده شده اکثر خودروهای موجود در بازار در این مدت کاهش قیمت را تجربه کردند به عنوان مثال خودرو پراید ۱۳۲ در این مدت ۱ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر به قیمت ۱۱۴ میلیون تومان رسیده است است و یا پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز در این مدت ۱ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است و این خودرو در حال حاضر ۱۸۹ میلیون تومان قیمت دارد و تیپ ۵ این خودرو نیز در این مدت از کاهش قیمت ها در امان نمانده است و با کاهش ۲ میلیون تومانی امروز به قیمت ۲۵۰ میلیون تومان رسیده است و پژو پارس سال نیز در این مدت کاهش قیمت چشمگیری را تجربه کرده است و این خودرو با کاهش قیمت ۲ میلیون تومانی امروز به قیمت ۲۱۳ میلیون تومان رسیده است.

اکثر خودروهای گروه سمند در این مدت ثبات قیمت را تجربه کردند با این وجود سمند ال ایکس ساده مدل ۹۹ در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر به قیمت ۱۸۰ میلیون تومان رسیده است و خودروهای گروه دنا، ساینا و کوییک نیز در این مدت ثبات قیمت را تجربه کردند.

در میان خودرو های مونتاژ اما قیمت سیتروئن سی ۳ و سوزوکی گرند ویتارا در این مدت ثابت بوده است با این وجود پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ و ۹۹ امروز ۵ میلیون تومان ارزان شده اند و این خودروها امروز به ترتیب ۸۳۰ و ۸۹۵ میلیون تومان قیمت خوردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.