نگار ۲۳ ساله اسیر کارگردان ۳۲ ساله | ماجرای تجاوز کارگردان شیطان صفت به ۲ دختر هنرجو | پس از چند جلسه مرا آزار داد

کارگردان تئاتر که با فریب و به بهانه شرکت در کلاس های خصوصی، دو هنرجوی دختر را به تله شیطانی انداخته و آزار داده بود ازسوی قضات دادگاه به اعدام محکوم شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از حوادث فوری، کارگردان تئاتر که با فریب و به بهانه شرکت در کلاس های خصوصی، دو هنرجوی دختر را به تله شیطانی انداخته و آزار داده بود ازسوی قضات دادگاه به اعدام محکوم شد.
رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۲۳ ساله‌ای به نام نگار آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی رفته بود از کارگردان تئاتر شکایت کرد.

وی در تشریح جزئیات شکایتش گفت: من به تئاتر و بازیگری علاقمند هستم. به همین خاطر در کلاس‌های آزاد بازیگری ثبت نام کردم و کارگردان تئاتر که مرد ۳۲ ساله ای بود به من پیشنهاد داد تا هفته یک بار در کلاس های ماورایی و مدیتیشن او که خصوصی برگزار می‌شد شرکت کنم. من هم پذیرفتم و به خانه کارگردان جوان رفتم .اما او پس از چند جلسه مرا آزار داد من از او شاکی هستم.

با این شکایت تحقیقات پلیسی آغاز شد اما چند روز بعد دومین شکایت از کارگردان جوان به پلیس رسید. این بار نیز دختر ۲۳ ساله‌ای به نام سوفیا به تله شیطانی کارگردان تئاتر افتاده و مورد آزار قرار گرفته بود.

سوفیا گفت :من در کلاس‌های آزاد بازیگری شرکت می‌کردم اما پس از چند جلسه کارگردان جوان به من پیشنهاد داد تا در کلاس‌های خصوصی او شرکت کنم .من هم پذیرفتم اما پس از چند جلسه او حرف‌های نامربوطی زد. تصمیم داشتم دیگر در کلاس‌ها حاضر نشوم اما او آخرین بار مرا به تله انداخت و آزارم داد. من که ترسیده بودم و حال روحیم به هم ریخته بود ماجرا را به چند نفر از دوستانم گفتم و آنجا بود که متوجه شدم او چند دختر دیگر را نیز به همین طریق به تله انداخته و آزار داده است اما آنها از ترس خانواده‌شان سکوت کرده‌اند اما من وقتی ماجرا را به مادرم گفتم پیشنهاد داد تا از کارگردان جوان شکایت کنیم.

به دنبال اظهارات دختر جوان کارگردان تئاتر ردیابی و دستگیر شد اما جرمش را گردن نگرفت.

جلسه تحقیق از کارگردان تئاتر

در نخستین جلسه تحقیق که در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد ۲ دختر جوان به تشریح شکایتشان پرداختند و برای کارگردان جوان اشد مجازات خواستند. آنها گفتند او چند دختر دیگر را هم به تله انداخته اما آنها از ترس آبرویشان سکوت کرده اند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.