هشدار به حجت کریمی: خطر بسته شدن پنجره زیر گوش باشگاه استقلال

در روزهای گذشته مهمترین و شاید پرتکرارترین خبر مربوط به باشگاه استقلال به موضوع سرمربیگری این تیم مربوط بوده است، در حالی که…

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، یکی از بازیکنان جدا شده استقلال در زمستان سال ۱۴۰۱ عزیزبک آمانوف هافبک تهاجمی ازبکستانی این تیم بود. فوتبالیستی که از ابتدای فصل تا زمانی که از ایران رفت تنها ۳ دقیقه برای این تیم بازی کرد به شدت مغضوب ساپینتو بود و هرگز فرصتی برای بازی پیدا نکرد.

عزیزبک آمانوف در بیشتر مسابقات استقلال سکونشین بود و این سکونشینی و بازی نکردن را در شرایط تحمل می کرد که مدیران باشگاه، پول قراردادش را هم پرداخت نمی کردند.

آمانوف در دیدار رفت مقابل گل گهر سیرجان (هفته هفتم) تنها سه دقیقه برای استقلال به میدان رفته بود. او در اواخر مسابقه و در دقیقه ۸۷ به جای جعفر سلمانی به میدان رفت. بازی که استقلال با گل دقیقه ۲۹ محمد محبی و ۸+۹۰ کوین یامگا از روی نقطه پنالتی ۲ بر یک برنده شد. این اولین و آخرین حضور آمانوف در ترکیب استقلال بود.

این بازیکن سپس به شکل مرموزی با در اختیار داشتن گذرنامه اش (اعلام نشد چه کسی گذرنامه را به او داده بود) از کشورمان خارج شد و بلافاصله به تیم نسف قرشی ازبکستان پیوست و در ۱۰ دیدار برای این تیم به مدت ۶۳۴ دقیقه بازی کرد و یک گل هم برای تیم نسف در دیدار مقابل متالورگ به ثمر رساند. گلی که سه امتیازی بود و تیمش هم با نتیجه ۲ بر یک برنده شد.

حالا این بازیکن بابت مطالبات رسمی و جریمه دیرکرد آن از باشگاه استقلال شکایت کرده قصد دارد چندین برابر طلب ۱۱۰ هزار دلاری اش را از استقلال بگیرد و این بازیکن شاکی که مبلغ سنگینی را روی دوش باشگاه استقلال می گذارد لحظه به لحظه به خطرناک تر می شود. این بمب ساعتی در حالی در آستانه انفجار است که هیچ کس به آن توجه نمی کند. در حقیقت مسئولان باشگاه استقلال این روزها به قدری سرگرم موضوع انتخاب سرمربی جدیدشان هستند که علاوه بر پرداخت بدهی استراماچونی، پادوانی و سید احمد موسوی فراموش کرده‌اند بازیکنی به نام آمانوف داشتند که شکایت رسمی به فیفا کرده و هر آن ممکن است پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال را ببندد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.