همه ستاره های تراکتور در دسترس برای دیدار با پرسپولیس

باوجود گلزنی خایمه رومرو در بازی دوستانه اما به نظر می‌رسد او هنوز برای بازی رسمی آماده نباشد.

به گزارش اینتیتر به نقل از پارس فوتبال، برد سه بر یک مقابل رخش خودرو در دیداری دوستانه، نتیجه روحیه‌بخش برای هواداران تراکتور بود که در این مدت در فضای بی‌خبری نسبت به تیم خود قرار داشته‌اند. در این مدت که آنها امکان تماشای از نزدیک تمرینات تیم محبوبشان را نداشته‌اند، پاکو خمس تلاش کرده تا تراکتور را بیشتر از همیشه به تیم موردنظر خود تبدیل کند و به استقبال ده بازی باقی مانده برود.

اما شاید برای هواداران تراکتور، هیچ دیداری به اندازه بازی با پرسپولیس و استقلال مهم نباشد و احتمالا پاکو خمس نیز بر اهمیت این دیدار واقف شده است. نکته مثبت برای خمس این است که او در آستانه بازی پرسپولیس، تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد و می‌تواند با فراغ بال ترکیب تیمش را بچیند.

در خط دروازه محمدرضا اخباری و احسان مرادیان، دو گلر مطمئن تراکتور به شمار می‌روند. در مرکز خط دفاعی با بازگشت سیدمحمد حسینی و رفع محرومیت هادی محمدی و ادامه حضور آرش قادری، او سه مهره خود را در اختیار دارد و در انتظار بازگشت میلاد کر خواهد بود. در جناح چپ ابوالفضل رزاق‌پور و پوریا آریاکیا در اختیار او هستند و در سمت راست محمد آقاجانپور و سجاد دانایی حضور دارند.

چهار هافبک دفاعی خمس، مهدی کیانی، رضا اسدی، صفا هادی و شاهین ثاقبی خواهند بود. یک خط جلوتر گوستاوو واگنین و ریکاردو آلوز مهره‌های بدون تغییر هستند.

برای سه بازیکن خط حمله به نظر می‌رسد خمس بیشترین چالش را داشته باشد. او خایمه رومرو وینگر راست اسپانیایی را جذب کرده که در بازی دوستانه هم گلزنی کرد اما شنیده‌ها حاکی از آن است که او از نظر فیزیکی شرایط حضور ثابت در بازی با صنعت نفت را ندارد.

با این حال سرمربی تراکتور تمام تلاش خود را می‌کند تا خایمه برای بازی حساس مقابل پرسپولیس آماده شود و در تبریز برای تیمش به میدان برود.

نکته مهم اینکه در خط حمله نیز با بازگشت عباس‌زاده، خمس با دست باز ترکیب تیمش را انتخاب خواهد کرد و باید دید کدام ۱۱ بازیکن را برمی‌گزیند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.