رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

همه چیز درباره عرضه اولیه سرمایه گذاری سلیم + جزییات

همه چیز درباره عرضه اولیه سرمایه گذاری سلیم را در این مطلب بخوانید.

به گزارش اینتیتر، شرکت سرمایه‌گذاری سلیم با سرمایه ۳۱۲.۶ میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد. قرار است به زودی ۲۰ درصد از سهام این شرکت در فرابورس عرضه شود.

سرمایه‌گذاری سلیم پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از ۲۷ اسفند با نماد “سلیم” در گروه سرمایه‌گذاری‌ها به عنوان دویست و یازدهمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد تا در صف عرضه اولیه ۲۰ درصدی سهام بایستد.

شرکت‌های تابعه سرمایه‌گذاری سلیم شامل ایمن خودرو شرق، گوهر فام، ترنیان سهم، گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان و قند ثابت خراسان هستند که ۱۰۰ درصد سهام سه شرکت اول و ۳۵ و ۱۹ درصد سهام شرک چهارم و پنجم در اختیار “سلیم” است.

موضوع فعالیت شرکت سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌ها و سرمایه‌گذاری در اوراق مشارکت است. فعالیت اصلی طی میان دوره ۳۱ شهریور سال ۱۴۰۱ و پایان دوره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌ها و خرید و فروش سهام و شرکت‌های فرعی آن عمدتاً در زمینه‌های تولید و فروش قطعات خودرو، فعالیت‌های پیمانکاری و ساخت و سرمایه‌گذاری در سهام است.

سرمایه شرکت با ۳۴ نیروی انسانی در بدو تاسیس بالغ بر یک میلیون تومان بوده که طی چند مرحله افزایش سرمایه به ۳۱۲.۶ میلیارد تومان رسیده است. ۲۷.۲ درصد سهام این شرکت به ایران خودرو دیزل و ۷۲.۷ درصد سهام به سایر سهامداران حقیقی تعلق دارد. مرکز اصلی شرکت در تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، ابتدای جلال آل احمد واقع شده است

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.