هواداران استقلال: چرا خطیر از پرسپولیس شکایت نمی‌کند؟

در حالی که کسر چهار امتیاز از سپاهان به دلیل رعایت نکردن سقف قرارداد توسط کمیته انضباطی هیاهوی زیادی به پا کرد و مخالفان و موافقان متعددی داشت، حرف‌های قنبرزاده در خصوص صدرنشین جدول مسابقات مبنی بررعایت نکردن سقف قرارداد نیز در ادامه جنجال تازه‌ای ایجاد کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایران ورزشی، در حالی که کسر چهار امتیاز از سپاهان به دلیل رعایت نکردن سقف قرارداد توسط کمیته انضباطی هیاهوی زیادی به پا کرد و مخالفان و موافقان متعددی داشت، حرف‌های قنبرزاده در خصوص صدرنشین جدول مسابقات مبنی بررعایت نکردن سقف قرارداد نیز در ادامه جنجال تازه‌ای ایجاد کرد.

قنبرزاده در این زمینه گفت: «علاوه بر سپاهان باشگاه پرسپولیس هم از رقم سقف قرارداد بالاتر رفته که البته این رقم ناچیز است و این موضوع هم در کمیته انضباطی بررسی خواهد شد. وظیفه ما بررسی قرارداد تمام تیم‌ها است. ما با سپاهان دشمنی نداریم که بخواهیم امتیازشان را بی‌جهت کسر کنیم.»

همین اظهارنظر از سوی قنبرزاده کافی بود تا موجی از انتقادات به سمت خطیر مدیرعامل استقلال روانه شود که در چنین شرایطی چرا منفعل عمل کرده و از باشگاه پرسپولیس بابت رعایت نکردن سقف قرارداد شکایت نمی‌کند. هواداران استقلال از خطیر توقع دارند تا با این حربه رقیب دیرینه استقلال را تحت‌الشعاع قرارداده و این تیم را از صدر جدول به پایین بیاورد.

قطعاً در شرایطی که سپاهان بیشترین ضرر را بابت اعمال قانون کرده است این روزها کوتاه نیامده و از باشگاه پرسپولیس شکایت می‌کند. قانون سقف قرارداد مخالفان و موافقان خاص خود را دارد، اما بسیاری از کارشناسان بر این باور هستند اگر قرار است قانونی اعمال شود باید تمام و کمال اعمال شده و اجرای آن به صورت نصفه و نیمه اصلاً صورت خوشی ندارد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.