هیچ امضایی از استیضاح وزیر صمت پس گرفته نشده است

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که استیضاح اعلام وصول می‌شود طبق آئین‌نامه مجلس هیچ امضایی نه می‌تواند پس گرفته شود و نه اضافه شود ازاین‌رو استیضاح وزیر صمت همان ۴۲ امضا را دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، احمد رسولی‌نژاد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: زمانی که استیضاح اعلام وصول می‌شود طبق آئین‌نامه مجلس هیچ امضایی نه می‌تواند پس گرفته شود و نه اضافه شود ازاین‌رو استیضاح وزیر صمت همان ۴۲ امضا را دارد.

وی افزود: متأسفانه برخی از رسانه‌ها درحال بی‌تقوایی هستند و دست به هرکار می‌زنند تا نمایندگان مجلس را از وظیفه اصلی خودشان که نظارت بر وزراست، منع کنند و با خبرسازی‌های فیک و غلط قصد بدنام کردن نام مجلس شورای اسلامی را دارند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به صحبت‌های عید فطر رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره هماهنگی بین قوا، گفت: متأسفانه برخی از همکاران بنده فرمایشات رهبر انقلاب را به‌درستی متوجه نشده‌اند و سعی دارند با تفاسیر غلط مسیر و وظیفه مجلس شورای اسلامی را منحرف کنند رهبر انقلاب نفرمودند که نمایندگان از وظیفه خود دور یا کوتاهی کنند بلکه موضوع ایشان هماهنگی در حل مسائل مردم بود.

رسولی‌نژاد تصریح کرد: همچنین سخنگوی وزارت صمت در گفتگو با رسانه ملی بیان می‌کند که برخی از نمایندگان از استیضاح به‌دنبال منافع خود هستند، بنده از آقای فاطمی امین سؤال دارم که کدام از نمایندگان مجلس درخواست داشتند و نام آنها را مطرح کنند بدانیم چه‌کسانی قصد تخریب مجلس و وظایفشان را دارند.

وی بیان داشت: مجلس به دولت این را دوستانه هشدار می‌دهد که به هیچ کسی چک سفیدامضا نداده است و اگر وزیری ناکارآمد باشد و توان مدیریت نداشته باشد قطعاً برکنار خواهد شد زیرا ما نمایندگان ملت هستیم و منافع ملی و مردم برای ما در ارجحیت است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.