واکنش ترامپ به خنده تمسخرآمیز حضار به سخنرانی‌اش

رئیس جمهور آمریکا در واکنش به اینکه سخنرانی اش در مجمع عمومی سازمان ملل با خنده حاضرین مواجه شده، گفت خودش قصد داشته آن ها را بخنداند.

به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بامداد چهارشنبه (به وقت تهران) به خنده حاضران در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به بخشی از سخنرانی اش، واکنش نشان داد.

به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه «سی. ان. ان»، او در این مورد گفت: «اوه، فوق العاده بود. خوب، می خواستم کمی بخندیم، اما فوق العاده بود.»

روز سه شنبه بخشی از سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل با خنده تمسخرآمیز حاضران در نشست روبرو شد. این اتفاق زمانی افتاد که ترامپ در ادعایی که مبالغه آمیز به نظر می آید، گفت: «در کمتر از دو سال، دولت من تقریبا بیش از هر دولت دیگری در تاریخ ایالات متحده دستاورد داشته است».

این ادعای ترامپ باعث خنده رهبران و هیات های سیاسی حاضر در نشست شد، آنقدر که خود ترامپ را نیز به خنده و تعجب واداشت. رئیس جمهور آمریکا در واکنش به خنده تمسخر آمیز حضار گفت: «انتظار این واکنش را نداشتم، اما خوبه.»

این حاشیه سخنرانی ترامپ با واکنش های گسترده ای در شبکه های اجتماعی مواجه شده است. بسیاری از کاربران توییت چند سال پیش او را بازنشر کرده اند که در آن نوشته بود آمریکا نباید رئیس جمهوری داشته باشد که «مایه خنده کل جهان باشد.»

«دنیل دیل» خبرنگار روزنامه «تورنتو استار» در واکنش به توجیه ترامپ برای خنده حضار، در توییتر نوشت: «رئیس جمهور می گوید به او نخندیدند، بلکه او توانسته یک جوک بامزه بگوید.»

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.