واکنش مهدی مهدی‌پور درباره مذاکره با پرسپولیس و گل‌محمدی | در شان من نیست که…

مهدی مهدی‌پور هافبک استقلال در خصوص آخرین شرایط خودش توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از اعتمادآنلاین، مهدی مهدی‌پور پیرامون آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: مصدومیتی است که به ندرت پیش می‌آید. متاسفانه عضله دو قلو حساس است. حتی در راه رفتن این عضله درگیر است و در هر قدم اثر خودش را نشان می‌دهد. کشیدگی دو قلوی عضله راستم است. ۴ یا ۵ مرتبه ام‌آرآی داشتم.

به گزارش ایلنا، وی افزود: مصدومیت در خانه مربوط به سه چهار هفته پیش است مصدومیتم رو به بهبود بود اتفاقی افتاد مصدومیتم تشدید شد. پزشکان تیم در جریان هستند. یک حواس پرتی برای خودم پیش آمد.

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: وضعیت مصدومیتم روبه بهبود است و تقریبا ۸۰ تا ۹۰ درصد مشکلم بر طرف شده. امیدوارم بتوانم شرایطم را به ایده آل برسانم. در بازی نساجی به احتمال زیاد نیستم. قرار است با بدنساز تیم تمرین انجام بدهم. به احتمال زیاد برای بازی گل گهر امکان بازی دارم.

مهدی‌پور در خصوص شایعات پیرامون مصدومیتش گفت: یک صحبت‌هایی از گوشه و کنار شنیدم که مصدومیت من زیاد طول کشیده و نمی‌خواهم برای تیم بازی کنم. این صحبت‌ها به هیچ وجه صحت ندارد. این کارها در شان و شخصیت من نیست. سال سومی است که در استقلال هستم خدارا شکر مصدومیت جدی نداشتم و همیشه در اختیار تیم هستم. بعد از شش هفت سال مصدوم شدم و بروز مصدومیت در ورزش طبیعی است. من با استقلال قرارداد دارم و هیچ صحبتی با یحیی گل محمدی نداشتم.

وی افزود: دکترای تیم می‌توانند درباره شرایط من نظر بدهند. از روز اولی که به باشگاه استقلال آمدم می‌توانم نشان بدهم. عقل سالمی که بازی‌های راحت‌تر لیگ بخواهد خودش را به مصدومیت بزند. از جایی که بازیهای سخت لیگ شروع می‌شود خودش را برسانند. از پزشکان تیم بابت زحماتی که کشیدند تشکر می‌کنم که مرا به شرایط مسابقه رساندند. به ویژه که مسابقات سخت و حساس ما در حال آغاز شدن است. امیدوارم برگردم و بتوانم به تیم کمک کنم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.