واکنش گلر استقلال به صحبت‌های جنجالی بیرانوند

محمدرضا خالدآبادی، دروازه‌بان جوان استقلال، که مثل همه هم‌تیمی‌های خود برای دریافت بخشی از قراردادش به ساختمان باشگاه رفته بود، هنگام خروج با خبرنگاران حاضر مواجه شد. او درباره مطالبات بازیکنان استقلال گفت: بخشی از مطالبات را گرفتیم، بزرگترهای تیم می‌آیند و حرف‌هایی که باید را می‌زنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، محمدرضا خالدآبادی، دروازه‌بان جوان استقلال، که مثل همه هم‌تیمی‌های خود برای دریافت بخشی از قراردادش به ساختمان باشگاه رفته بود، هنگام خروج با خبرنگاران حاضر مواجه شد. او درباره مطالبات بازیکنان استقلال گفت: بخشی از مطالبات را گرفتیم، بزرگترهای تیم می‌آیند و حرف‌هایی که باید را می‌زنند.

او درباره صحبت‌های علیرضا بیرانوند که شب گذشته اعلام کرد باید به جای سیدحسین حسینی، خالدآبادی به هانگژو می‌رفت، بیان کرد: انتخابشان بوده است؛ زمانی که اسمم در لیست بود همه سعی و تلاش خودم را انجام دادم و حالا که اسمم در لیست نیست هم آرزوی موفقیت برای تیم ایران می‌کنم. من وقتی بودم، تمام تلاشم را انجام دادم.

دروازه‌بان امیدها درباره حذف این تیم از المپیک پاریس به خاطر کارت‌های زرد دریافتی تاکید کرد: جدا از این، ما اگر یک گل بیشتر به افغانستان می‌زدیم کار به شمارش کارت‌های زرد نمی‌کشید. البته مسئولان به ما می‌گفتند که کارت زرد نگیرید، اما فکر می‌کنم داوران هم راحت به ما کارت زرد نشان می‌دادند. مثلا در بازی اول که سه بر صفر جلو بودیم، هنگام تعویض به بازیکن ما کارت داد، در صورتی که بازی سه- هیچ تحت هر شرایطی برنمی‌گردد.

خالدآبادی در پاسخ به پرسش دوباره یکی خبرنگاران که می‌خواست واکنش او به صحبت‌های بیرانوند را بداند، گفت: من هرجا باشم تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا از انتخاب استقلال راضی است، گفت: صددرصد راضی هستم.

خالدآبادی درباره اینکه آیا با جواد نکونام درباره فرصت دادن به خودش صحبت کرده یا نه، افزود: آقاجواد (نکونام) همیشه به من لطف دارند. تلاشم را می‌کنم تا نظر ایشان را جلب کنم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.