رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

وداع تلخ نیمار و یارانش از روسیه

تیم ملی برزیل شکست تلخی مقابل بلژیک خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد تا شیاطین سرخ اروپا رقیب فرانسه در نیمه نهایی شوند.

به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، تیم‌های برزیل و بلژیک از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه کازان آرنا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به نفع بلژیک به پایان رسید تا برزیل وداع تلخی از جام داشته باشد و شیاطین سرخ در نیمه نهایی رقیب فرانسه شوند.

گل‌ها: فرناندینیو(۱۳) گل به خودی-دی بروین(۳۱) بلژیک-آگوستو(۷۶) برزیل.

داور: میلوراد مازیچ از کشور صربستان

اخطارها: الدرویلد ،مونیر(بلژیک)، فرناندینیو و فاگنر(برزیل).

اخراج:

ترکیب برزیل: آلیسون، سیلوا، میراندا، مارسلو، فاگنر، کوتینیو، پائولینیو(۷۳-آگوستو)، فرناندینیو، ویلیان(۴۵-فرمینیو)، ژسوس(۵۸-کاستا) و نیمار.

ترکیب بلژیک: کورتوا، الدرویلد، کمپانی، ورتونگن، مونیر، ویتسل، دی بروینه، فلینی، چادلی(۸۳-فرمایلن)، لوکاکو(۸۷-تیرمانس) و آزارد.

شرح نیمه اول

برزیلی ها بازی را خیلی خوب آغاز کردند و فشار بی امانی را روی دروازه شیاطین سرخ اروپا آوردند و چندین موقعیت عالی داشتند ولی نتوانستند استفاده کنند. برخلاف جریان بازی بلژیکی‌ها یک کرنر به دست آوردند و توپ روی دروازه برزیل آمد و فرناندینیو با یک گل به خودی دروازه خودشان را باز کرد تا بلژیکی ها جلو بیفتند. اما باز هم بلژیکی ها بر خلاف حملات گسترده برزیلی ها این بار نیز شیاطین سرخ به گل رسیدند تا شوک عجیبی را به سامباها وارد کنند. دی بروین با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه دوازه برزیل را باز کرد تا ۲ بر صفر جلو بیفتد.

شرح نیمه دوم

در نیمه دوم بازی سامباها فشارها را روی دروازه بلژیک را افزایش داد ولی شیاطین سرخ خیلی خوب مقاومت کردند. اما مقاومت بلژیکی ها در نهایت در دقیقه ۷۶ بازی شکسته شد و آگوستو بازیکن تعویضی سامباها با یک ضربه سر زیبا دروازه بلژیک را باز کرد تا امید به جمع برزیلی‌ها برگرداند. در ادامه تلاش زیاد برزیلی‌ها در ادامه فایده نداشت و در نهایت با این نتیجه شکست خوردند.

واکنش‌های کورتوا هم در درون دروازه بلژیک دیدنی بود و بارها مانع از باز شدن دروازه‌ تیمش شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.