وزیر آموزش و پرورش: کلاس مجازی شاد برای تکمیل آموزش است

وزیر آموزش و پرورش گفت: کلاس مجازی شبکه شاد برای تکمیل آموزش دانش آموزان ایجاد شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، یوسف نوری درباره فعالیت دانش آموزان در شبکه شاد اظهار کرد: شبکه شاد اکنون امکانات مناسبی دارد که پس از رونمایی از قابلیت کلاس مجازی در این مقطع کامل می شود که البته قابلیت ارتقا هم دارد.

وی افزود: قابلیت کلاس مجازی شبکه شاد آماده است و پس از رونمایی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: کلاس مجازی شبکه شاد آزمایشگاه مجازی و لینک های وابسته دارد که دانش آموزان می توانند آموزش لازم را دریافت کنند.

نوری ادامه داد: اگر دانش آموزی در کلاس نباشد، می تواند از امکانات این شبکه به خوبی استفاده کند، در واقع کلاس مجازی به تکمیل آموزش دانش آموزان کمک می کند.

وی یادآورشد: آموزش ترکیبی به معلم اجازه می دهد علاوه بر آموزش دانش آموزان به صورت حضوری از شاد به خوبی استفاده کند.

دانش آموزان پس از شیوع ویروس کرونا از اسفند سال ۹۸سال تحصیلی متفاوتی را سپری کردند، فرآیند آموزش و یادگیری پس از شیوع ویروس کرونا به دلیل تعطیلی مدارس ناگزیر به فضای مجازی منتقل شد.

بنابراین نیاز به محیطی امن برای فعالیت دانش آموزان مورد توجه قرار گرفت، در نهایت شبکه دانش آموزی شاد در فروردین سال ۹۹ کار خود را آغاز کرد، این شبکه هم مانند هر پدیده جدید در ابتدای کار با مشکلاتی رو به رو بود که به مرور ارتقا و گسترش یافت.

سامانه شاد در راستای درخواست خانواده ها و معلمان برای ایجاد فضای مناسب دانش آموزان جهت وب گردی، جستجو گر «شادبین» را ارائه کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.