رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

وقتی گل‌محمدی تاکید کرد تضمین نمی‌دهد؛ پرسپولیس اصولی بسته نشده | علی پروین بزرگتر من است اما اجازه دخالت نمی‌دهم

حضور یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس تحت عنوان سرمربی دو نیمه کاملا متفاوت داشته است. او اگرچه از سال ۹۸ تا امروز به لحاظ کسب جام کاملا موفق بوده ولی یک دوره ناموفق سرمربی‌گری هم در جمع سرخ‌پوشان از آذر ماه ۹۱ تا اواسط بهار ۹۲ داشته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبروزشی، حضور یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس تحت عنوان سرمربی دو نیمه کاملا متفاوت داشته است. او اگرچه از سال ۹۸ تا امروز به لحاظ کسب جام کاملا موفق بوده ولی یک دوره ناموفق سرمربی‌گری هم در جمع سرخ‌پوشان از آذر ماه ۹۱ تا اواسط بهار ۹۲ داشته است.

یحیی اواخر آذر ماه ۱۳۹۱ پس از جدایی مانوئل ژوزه به عنوان سرمربی موقت پرسپولیس انتخاب شد و تا پایان لیگ دوازدهم این سمت را در اختیار داشت. گل‌محمدی روز ۲۲ آذر ماه آن سال در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرورزشی صراحتا عنوان کرد برای موفق شدن با پرسپولیس نهایت تلاش خود را به کار خواهد بست ولی هیچ تضمینی پیرامون موفقیت پرسپولیس نمی‌دهد چون اساسا هیچ مربی نمی‌تواند چنین تضمینی در فوتبال ارائه کند.

او همچنین با تاکید بر این‌که اگر سرمربی پرسپولیس شود تیمش را در نیم‌فصل تقویت خواهد کرد، به بحث حضور علی پروین در باشگاه پرسپولیس نیز اشاره کرد و گفت: پروین بزرگتر من است و احترامش همیشه واجب اما اصول مربی‌گری حکم می‌کند که خودم تصمیم بگیرم. از تجربیات علی‌آقا استفاده می‌کنم و مشاوره می‌گیرم اما بحث دخالت هرگز؛ مربی باید استقلال رای داشته باشد.

 

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.