پدیده لیگ برتری در یک قدمی استقلال

جواد نکونام اصرار زیادی به جذب هافبک تکنیکی و جوان باشگاه ذوب آهن دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری آنلاین، سبزپوشان اصفهانی که با محمد ربیعی نیم‌فصل موفقی را سپری کردند درحالی اردوی نیم‌فصل خود را در جزیره کیش پشت سر می‌گذارند که تقویت این تیم برای نیم‌فصل دوم در دستور کار مدیران ذوب‌آهن قرار گرفته تا ربیعی در ادامه رقابت‌های لیگ برتر همچنان به مسیر موفق خود ادامه بدهد. در این بین و بعد از جذب محسن فروزان به عنوان دروازه‌بان جدید این تیم، دو بازیکن جدید دیگر نیز طی روزهای گذشته به اردوی شاگردان ربیعی در کیش اضافه شده تا به این ترتیب این سرمربی جوان به نیمی از خواسته‌های خود در پنجره زمستانی رسیده باشد.

بر این اساس محسن آذرباد که فصل گذشته را با ربیعی در رفسنجان سپری کرده بود ابتدا راهی ذوب‌آهن شده و سپس دومین خریدی که ذوبی‌ها از آن رونمایی کردند احمد شریعت‌زاده، وینگر مهاجم نیم‌فصل اول صنعت نفت آبادان است. این در حالی است که محمدحسین اسلامی مهاجم جوان و تکنیکی ذوبی‌ها که از مدت‌ها قبل مورد توجه استقلال قرار گرفته همچنان در وضعیت نامشخصی قرار گرفته، چراکه تلاش آبی‌های پایتخت برای جذب این بازیکن همچنان ادامه دارد.

البته در این خصوص شنیده می‌شود ربیعی فعلا با این انتقال مخالفت کرده است اما به نظر می‌رسد برخی مسائل از جمله اصرار استقلالی‌ها برای جذب اسلامی و به پایان رسیدن قرارداد این بازیکن در پایان فصل، باعث شده است تا سرمربی ذوب‌آهن با نگرانی از وضعیت ستاره تیمش، دست به خرید جایگزین این بازیکن زده باشد.

هر چند گفته می شود امکان معاوضه بازیکن میان استقلال و ذوب آهن هم بالاست.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.