رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پرسپولیس – الدحیل؛ کلید صعود اینجاست | وقتی استقلال به نفع سرخ‌ها نتیجه می‌گیرد!

پرسپولیس در حساس‌ترین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا مهمان الدحیل قطر است، دیداری که کلید صعود پرسپولیس به مرحله بعد خواهد بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، وقتی قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید اتفاق افتاد، پرسپولیس پرامیدترین نماینده کشورمان در سخت‌ترین گروه قرار گرفت. گروهی که النصر پرستاره و الدحیل ثروتمند -مدعیان اصلی صعود به مراحل نهایی جام- در آن حاضر بودند و پرسپولیس باید از همین مرحله اول کاری کند کارستان!

از بخت بد قرعه روز اول پرسپولیس به النصر خورد و بازی در آزادی را ۱۰ نفره باخت؛ ترابی و امیری دو مهره مهم پرسپولیس مصدوم شدند و سرلک هم که محروم است. تکلیف سه بازیکن همراه تیم امید را هم که می‌دانید، از این جمع محمد عمری و یاسین سلمانی قطعا در برنامه‌های یحیی برای این بازی هستند. اما شانسی که پرسپولیس آورد در دیدار دیگر این گروه رقم خورد! جایی که الدحیل مقابل استقلال تاجیکستان به تساوی بدون گل رسید تا فاصله امتیازی از همین اول بین رقبای اصلی زیاد نشود.

حالا چرا این بازی مهم‌ترین بازی پرسپولیس است؟ از این گروه النصر قطعا صعود خواهد کرد، بنابراین جدال بر سر سهمیه دوم بین پرسپولیس و الدحیل خواهد بود. ما در بازی رفت مهمان هستیم و این شانس را داریم که در بازی برگشت آن خاطره خوش گذشته را تکرار کنیم؛ گلی که منشا در ورزشگاه آزادی زد را به یاد بیاورید…

استقلال تاجیکستان قطعا مقابل نماینده ما حرفی برای گفتن نخواهد داشت، پس خیلی مهم است که یحیی و شاگردانش از بازی فرداشب با امتیاز برگردند. این یک بازی ۶ امتیازی است و هر امتیازی که پرسپولیس بگیرد، رقیب مستقیمش برای صعود نگرفته و بازی برگشت هم که ما میزبان هستیم.

یادمان باشد تا همین‌جا استقلال تاجیکستان کاری را که باید برای ما می‌کرد انجام داده و دو امتیاز از الدحیل گرفت!

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ع می گوید

    امیدوارم تیم حکومتی هیچ وقت نتیجه نگیره چون تو ایران مافیا هست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.