رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پیشنهاد زیاد است اما ارزش ندارند

داریوش ارجمند نبود نویسنده و بازیگر خوب را عامل بی‌رونقی بازار سریال‌ها می‌داند و می‌گوید با وجود اینکه میز کارش پر از سناریوهای پیشنهادی برای بازی در مجموعه‌های تلویزیونی است اما به نظرش هیچکدام ارزش ندارند در آن‌ها بازی کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، این بازیگر باسابقه علت اینکه سریال‌های تلویزیونی دیگر جذابیت و جایگاه گذشته را میان مخاطبان ندارند، اینگونه عنوان کرد: اینکه سریال‌ها دیگر مثل قدیم برای مخاطب جذاب نیستند به این خاطر است که نویسنده درست ندارند، بازیگر درستی ندارند. متن و کسانی که متن را اجرا می‌کنند باعث جذابیت سریال می‌شوند. تلویزیون خیلی زیاد برایش مهم نیست. بیشتر ترجیح می‌دهد مردم نیم ساعتی بخندند و غش غش کنند و بعد بروند پی کارشان.

ارجمند که آخرین سریال تلویزیونی‌اش «ستایش ۳» به کارگردانی سعید سلطانی بوده است، درباره امکان حضور مجدد در تلویزیون گفت: پیشنهاد کاری زیاد است؛ الان روی میز من پر از سناریوهای سریال‌هاست اما هیچکدام ارزش اینکه من بروم و بازی کنم را نداشتند. من آبرویم را با سر سوزن جمع کردم و این برایم مهم نیست که در همه جا حضور داشته باشم.

او با بیان اینکه دوران کرونایی را راحت می‌گذراند، گفت: اغلب در خانه هستم فقط در صورتی که مجبور باشم از خانه خارج می‌شوم. ما هفتاد سال است که در خانه‌ هستیم. مرد خانه‌ایم، مرد کوچه بازار و شب‌گردی نبودیم. الان وسط پنج هزار کتابم نشسته‌ام و کتاب می‌خوانم. بعضی از کتاب‌هایم را دوبار می‌خوانم.

این بازیگر که مجموعه تلویزیونی «خورشید شب» از او در حال پخش است، درباره مرحوم محمدعلی کشاورز که با او در این سریال همبازی بوده است، عنوان کرد: در سریال «خورشید شب» زیاد با مرحوم کشاورز نبودم و خاطره خاصی در ذهنم نیست اما ایشان استاد ما بودند و من بسیار دوستشان داشتم. انسان بسیار خوب و مهربانی بودند.

«ستایش ۱ و ۲ و۳»، «مرضیه»، «ساعت شنی»، «پلیس جوان»، «خورشید شب» و «امام علی(ع)» از جمله سریال‌هایی هستند که داریوش ارجمند در آن‌ها به هنرنمایی پرداخته است.

ارجمند برای فیلم سینمایی «ناخدا خورشید»‌، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرده است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.