رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پیش بینی بورس هفته سوم شهریور ۱۴۰۲ | سقوط وحشتناک در انتظار بازار سهام؟

بازار سهام در هفته دوم شهریورماه عموما مثبت بود به نحوی که شاخص کل بورس در سطح دو میلیون و ۱۵۰ هزار واحدی قرار گرفت. بیشتر صنایع بازار نیز تحت تاثیر فضای مثبت صنایع پتروشیمی و پالایشی، سبز بودند.

به گزارش اینتیتر به نقل از تازه نیوز، بازار سهام در هفته دوم شهریورماه عموما مثبت بود به نحوی که شاخص کل بورس در سطح دو میلیون و ۱۵۰ هزار واحدی قرار گرفت. بیشتر صنایع بازار نیز تحت تاثیر فضای مثبت صنایع پتروشیمی و پالایشی، سبز بودند.

اما آیا این روند در روزهای پیش رو نیز ادامه خواهد یافت؟ در این صورت کدام صنایع، مورد توجه سرمایه‌گذاران خواهند بود؟ اینها سوالاتی است که کارشناسان بازار سرمایه در نظرسنجی هفتگی تجارت‌نیوز به آنها پاسخ داده‌اند.

بیشترین و کمترین بازدهی

نگاهی به معاملات دومین هفته از شهریور ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که نمادهای بورسی در این هفته نیز راه هفته گذشته را در پیش گرفتند و صعود خوبی را تجربه کردند. به طوری که نمادهای پربازده بورس در این هفته ارقام بزرگترین را نسبت به افت نمادهای کم‌بازده ثبت کردند.

پیشتاز سهم‌های پربازده سدبیر بود که با رشد ۲۷ درصدی توانست به قیمت چهار هزار و ۸۱۵ تومانی برسد و به مقاومت پنج هزار و ۲۰۷ تومانی خود نزدیک‌تر شود. تحلیل تکنیکال این سهم حاکی از آن است که حمایت چهار هزار و سه تومان نزدیک‌ترین نقطه امن برای ورود پول به سهم است.

همچنین سدشت و کماسه نیز در این هفته به ترتیب ۲۲ و ۱۸ درصد افزایش قیمت داشتند و به سطوح پنج هزار و ۲۵۱ و ۶۲۰ تومانی رسیدند. تحلیل تکنیکال این دو سهم نشان می‌دهد که سدشت و کماسه در منطقه خنثی از لحاظ خرید و فروش قرار گرفته‌اند و باید دید آیا ورود پول در این سهم‌ها به اندازه‌ای بوده که آن دو را به مقاومت‌های خود برساند؟

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.