چراغ سبز یک پرسپولیسی به استقلال: به خاطر استقلال حاضرم قراردادم را صفر کنم

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در هفته اول لیگ برتر پیروز شد، ولی نباید فکر کنیم که با این برد مدعی اصلی قهرمانی هستیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از صدآنلاین، مهدی هاشمی‌نسب درباره مشکلات باشگاه استقلال برای کاهش رقم سقف بودجه و اینکه ممکن است قرارداد او به مانند برخی بازیکنان ثبت نشود، اظهار داشت: ثبت نشود؟ مشکلی نیست، حاضرم به خاطر هواداران استقلال قراردادم را صفر کرده و بدون پول ثبت می‌کنم. هواداران در این مدت آنقدر به من لطف داشتند که نمی‌دانم چطور جبران کنم. برای این مسئله‌ای که گفتید، باید راه‌حلی پیدا کنند، هر چند اینها بازی‌های پشت پرده است، وگرنه قرارداد من چقدر هست که برای ثبت قرارداد مشکل داشته باشد. مبلغ قراردادم آنچنانی نیست که کسی بخواهد ورود کند.

وی در مورد برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های عرب با حضور ستاره‌های جهان و مقایسه آن با مشکلات فوتبال ایران گفت: آنقدر در این فوتبال مشکل وجود دارد که نمی‌دانیم از کدام صحبت کنیم. نمی‌دانم چه چیزی بگویم، ولی تا زمانی که برخی دوستان حضور دارند، این مشکلات هست و خواهد بود. فوتبال ایران باید خصوصی شود و شکل حرفه‌ای بگیرد.

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص برتری ۳ بر صفر آبی‌پوشان مقابل صنعت نفت آبادان در هفته اول لیگ برتر تصریح کرد: استقلال به خاطر نام بزرگی که دارد هر سال مدعی است، اما با توجه به شرایطی که امسال داریم، نباید فکر کنیم با این پیروزی و قرار گرفتن در صدر جدول می‌توانیم مدعی اصلی قهرمانی باشیم. تیم‌هایی که رقیب استقلال هستند را ببینید. ما در جنگ نابرابر با آنها هستیم و باید خیلی تلاش کنیم.

هاشمی‌نسب در خصوص استقبال هواداران استقلال از حضورش در این تیم گفت: خیلی به من لطف و محبت داشتند و امیدوارم بتوانم گوشه‌ای از محبت آنها را جبران کنم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

1 نظر
  1. بی نام می گوید

    داداش خوبم تودرموردبازیکن دیگران فضولی نکن این حرفها را باید نکونام وخطیر بی کفایت بشنوند وخجالت بکشن از اینکه بهترین بازیکنان جوان را بلاتکلیف رها کردن متاسفم برای کسانیکه دارن با وجهه استقلال سواستفاده ومایه آبروریزی این باشگاه صاحب نام شده اند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.