رسانه خبری این تیتر

چطور با نوشیدن سرکه سیب لاغر شویم؟

نوشیدن سرکه سیب باید به شکل رقیق باشد و توصیه می شود ابتدا روزی یک بار استفاده شود و یک قاشق چای خوری سرکه سیب را در یک لیوان آب حل کنید و بعد از حل شدن کامل آن را بنوشید .

به گزارش اینتیتر به نقل از الودکتر، لاغر شدن از دغدغه های اکثر افراد بخصوص بانوان می باشد، یکی از راه های بسیار کاربردی برای لاغر شدن،نوشیدن سرکه سیب است. سرکه سیب از دیرباز برای زیبایی پوست ومو، آب کردن چربی های پهلو و شکم ودرمان کبد چرب استفاده می شود. در این مقاله بخوانید کهچطور با نوشیدن سرکه سیب لاغر شویم؟ حواستان باشد سرکه ی سیب را اصولی مصرف کنید زیرا خاصیت اسیدی دارد و ممکن است معده تان دچار مشکل شود.

نوشیدن سرکه سیب برای افرادی که دارای اضافه وزن هستند و مشکل چاقی دارند روزانه یک لیوان می باشد اما به دلیل اینکه سرکه سیب دارای خاصیت اسیدی بسیار بالایی می باشد ، نمی تواند به طور مستمر و روزانه از این ماده چربی سوز استفاده کرد و امکان نوشیدن آن به صورت روزانه ممکن نیست و می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد ، مصرف بالای سرکه سیب باعث اشتها آوری در فرد می شود و او را به خوردن بیشتر تحریک می کند و می تواند به جای کاهش وزن سریع ، افزایش وزن را به همراه داشته باشد .

نوشیدن سرکه سیب باید به شکل رقیق باشد و توصیه می شود ابتدا روزی یک بار استفاده شود و یک قاشق چای خوری سرکه سیب را در یک لیوان آب حل کنید و بعد از حل شدن کامل آن را بنوشید .

بعد از اینکه به خوردن سرکه سیب عادت کردید می توانید روزانه تا سه مرتبه از این نوشیدنی استفاده کنید و هر بار د قاشق چای خوری سرکه سیب را درون یک لیوان آب ریخته و سپس نوش جان کنید .

روش برای لاغری با سرکه سیب

مواد لازم:
۳ قاشق سرکه سیب

آب لیمو ۱ قاشق غذاخوری

روش تهیه: 
همه ی مواد را داخل فنجان مخلوط کنید.

این ترکیب را هر روز صبح قبل از صبحانه به مدت ۳۵ روز مصرف کنید. در حقیقت این نسخه برای کاهش ۴ کیلو وزن بدن در مدت ۳۵ روز است.

این نسخه بسیار عجیب عمل می کند . مخصوصا اگر با رژیم باشد .

بهتر است سرکه سیب با یک لیوان بزرگ آب رقیق شود؛ بهتر است یک یا دو قاشق سوپخوری سرکه سیب به یک لیوان آب اضافه شود.

در طول استفاده از این نسخه و حتی روش های دیگر لاغری حتما شکر را از رژیم غذایی خود حذف کنید و حداقل یک ساعت در روز ورزش نمایید.

این نسخه توانایی آب کردن چربی های اضافی بدن با سرکه سیب را دارد چون حاوی اسید و آنتی اکسیدان است به علاوه این نسخه متابولیسم بدن را بالا می برد و به کاهش وزن کمک می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.