چند خبر کوتاه از چند چهره سینمایی

فاطمه معتمد آریا آثار بخش تئاتر جشنواره «هنر زنده است» را داوری خواهد کرد. بهروز غریب‌پور دبیر این بخش است و مرضیه برومند، آتیلا پسیانی و علی‌اصغر دشتی دیگر اعضای هیئت داوران این رویداد هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خراسان، فرزاد موتمن در برنامه «خارج از کادر» گفته است که پس از فیلم «پوپک و مش ماشاا…» که آن را صرفا برای گیشه تولید کرده بود، قصد نداشته دوباره چنین اثری بسازد، به همین دلیل سه سال فیلم نساخته است.

بهرام افشاری امسال با فیلم «صحنه‌زنی» ساخته علیرضا صمدی در جشنواره فجر حضور خواهد داشت. او آخرین بار، چهار سال قبل با فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» اثر منوچهر هادی در جشنواره حاضر بود.

آریا عظیمی‌نژاد در اولین تجربه همکاری با برزو نیک‌نژاد، آهنگ سازی سریال کمدی «باخانمان» را برعهده گرفته است. این مجموعه قرار است از فردا شب پخش خود را آغاز کند و از شبکه سه روی آنتن برود.

محمد کارت در جمع هیئت داوران بخش مستند و فیلم کوتاه جشنواره فجر حضور دارد. او که سال گذشته با «شنای پروانه» حضور موفقی در جشنواره داشت، سابقه ساخت چند مستند و یک فیلم کوتاه در کارنامه دارد.

بهاره رهنما بازی در سریال «گیسو» به کارگردانی منوچهر هادی را به پایان رساند. او نیز مانند هانیه توسلی و سانیا سالاری، در فصل اول مجموعه «عاشقانه» حضور نداشته و بازیگر جدید فصل دوم است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.