رسانه خبری این تیتر

چگونه تاریخچه چت واتساپ را از آیفون به اندروید انتقال دهیم؟

واتساپ در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کاربران iOS اجازه می دهد تاریخچه چت را به سیستم عامل Android منتقل کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، واتساپ قرار است قابلیت جدیدی را بر روی پیامرسان خود آزمایش کند تا به کاربران iOS اجازه “انتقال تاریخچه چت به اندروید” را بدهد.

بر اساس گزارش‌های WhatsApp WABetaInfo، این قابلیت جدید در بخش تنظیمات WhatsApp برای iOS در دسترس خواهد بود. همچنین، WABetaInfo خاطرنشان می‌کند که برنامه ممکن است به کاربران اجازه دهد چت‌ها را از iOS به تلفن‌های مجهز به سیستم عامل اندروید Android منتقل کنند.

گفته می‌شود “تغییر به اندروید” توسط Google ساخته شده است، این قابلیت جدید واتساپ به کاربران جدید آیفون اجازه می‌دهد تا داده‌ها را از تلفن‌های هوشمند قدیمی اندرویدی خود به سیستم عامل ios انتقال دهند. گزارش‌ها حاکی از آن است برنامه Google Restore Tool نیز به کاربران امکان انتقال چت‌های WhatsApp خود را از iOS به دستگاه‌های Android بدهد. براساس گزارش‌ها به نظر می‌رسد که برنامه‌های WhatsApp و Google به سرعت در حال یافتن راه حل هستند تا به کاربران اندروید نیز اجازه دهند بیشتر داده‌ها را از آیفون‌های قدیمی خود دریافت کنند.

شایان ذکر است در اوایل ماه ژوئن، WhatsApp تأیید کرده بود که این شرکت در حال کار بر روی “پشتیبانی از چند دستگاه” است تا کاربران بتوانند به طور همزمان از WhatsApp در دستگاه‌های مختلف دسترسی داشته باشند. در حال حاضر، برای استفاده از وب WhatsApp یا برنامه دسک تاپ WhatsApp، کاربران باید از اتصال با برنامه در تلفن هوشمند اطمینان حاصل کنند. اساساً گزارش‌ها به این معنی است که این روش به کاربران امکان دسترسی همزمان به WhatsApp را در Android و iOS نمی‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.