رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ را اینجا مشاهده کنید

اگر طرفدار پروپاقرص انیمیشن و کارتون هستید با کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳، همراه باشید.

اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ انیمیشن ها یکی از پرمخاطب ترین و جذاب ترین آثار برای تماشا هستند.داستانهایی که با شخصیت های کارتونی و روایت می شوند و با استفاده از زبان کودکانه به طرح مسائل عمیق انسانی می پردازند. اگر انیمیشن باز هستید و تمامی انیمیشن های سال های گذشته را تماشا کردید،پیشنهاد می کنیم کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ را از دست ندهید.

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

۲۰۲۳ سالی پر از اکران انیمیشن هایی است که در سالهای گذشته منتظر ساخت و اکرانشان بودیم. کامل ترین کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ را به همراه اطلاعات دقیقشان در ادامه مشاهده می کنید.

Me and Milo

تاریخ انتشار: ۲۳ ژوئن (۲ تیر ۱۴۰۲)
کارگردان: کانر استروین
بازیگران اصلی: بازیگران مشخصی وجود ندارد

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

Me and Milo اولین اثر از کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ است. با میا، دختر جوانی که در یک شهر متروکه روستایی زندگی می‌کند آشنا شوید که قبلا پر از جادو بود. پس از پذیرفتن گربه‌ای که نامش میلو است، کمی جادوی باقی‌مانده را دوباره کشف می‌کند و به‌طور تصادفی روح خود و میلو را عوض می‌کند، و این بر عهده این دو است که قبل از اینکه خیلی دیر شود، روح یکدیگر را به بدن خود بازگردانند.

Trolls Band Together

تاریخ انتشار: ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳ ( ۲۶ آبان ۱۴۰۲)
کارگردان: کارگردان مشخصی وجود ندارد
بازیگران اصلی: آنا کندریک، جاستین تمبرلیک

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

انیمیشن Trolls Band Together که به عنوان Trolls 3 نیز شناخته می‌شود، یکی از موردانتظار ترین انیمیشن‌ های سال ۲۰۲۳ است که جز تریلر این انیمیشن، اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر نشده است.

برادران سوپر ماریو (The Super Mario Bros. Movie)

تاریخ اکران: ۷ آوریل ۲۰۲۳ (۱۸ فروردین ۱۴۰۲)
ژانر: کمدی، فانتزی، ماجراجویی
بازیگران: کریس پرت، آنیا تیلور-جوی، چارلی دی، جک بلک، کیگان-مایکل کی
کارگردان: آرون هوروات، مایکل جلنیک

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

می‌توان با اطمینان گفت که بهترین انیمیشن سال ۲۰۲۳ که در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ هست و افراد بسیار زیادی انتظار آن را می‌کشند، انیمیشن برادران سوپر ماریو است.

کسانی که اهل تماشای انیمیشن هستند، به احتمال زیاد نام سوپرماریو را شنیده‌اند و آن را می‌شناسند. این انیمیشن که ژانر کمدی و ماجراجویی دارد، بر اساس بازی‌های ویدیویی سوپر ماریو ساخته شده است. انیمیشن برادران سوپر ماریو، سومین فیلم اقتباسی از این بازی ویدیویی است.

داستان این انیمیشن درباره لوله‌کشی است که به همراه برادر خود، برای نجات یک پرنسس که در بند زندان است، مارپیچ‌های زیرزمینی را طی می‌کنند. انتظار می‌رود که این انیمیشن جذاب که یکی از بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳ به شمار می‌رود، هفتم آوریل اکران شود.

The Shrinking of Treehorn

تاریخ انتشار: تاریخ مشخصی هنوز وجود ندارد
کارگردان: راب هاوارد
بازیگران اصلی: بازیگران مشخصی وجود ندارد

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

داستان این انیمیشن مرد جوانی را دنبال می‌کند که بعد از انجام یک بازی تخته‌ای عجیب، شروع به کوچک‌تر شدن می‌کند. در رابطه با این انیمیشن اطلاعات زیادی هنوز منتشر نشده است.

Spider-Man: Across the Spider-Verse

تاریخ اکران: ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۱)
ژانر: ابرقهرمانی
بازیگران: اسکار ایزاک، شامی‌ک مور، هیلی استاینفلد، برایان تایری هنری
کارگردان: جواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز، جاستین کی. تامپسون

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

یکی دیگر از انیمیشن های مورد انتظار ۲۰۲۳ که نسخه‌های قبلی آن نیز طرفداران فوق‌العاده زیادی داشت، انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse است. این انیمیشن دنباله سری قبلی خود، یعنی Spider-Man: Into the Spider-Verse است که در سال ۲۰۱۸ روی پرده‌های سینما رفت.

اگر یکی از طرفداران پروپاقرص انیمیشن‌های سریالی مرد عنکبوتی هستید، باید خبر خوبی به شما بدهیم که این انیمیشن، آخرینانیمیشن از این سری نیست. اطلاعاتی منتشر شده که نشان می‌دهند به احتمال زیاد، نسخه دیگری از این انیمیشن در سال ۲۰۲۴ روی پرده‌های سینما می‌رود.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

تاریخ اکران: ۴ اوت ۲۰۲۳ (۱۳ مرداد ۱۴۰۲)
ژانر: ابرقهرمانی
بازیگران: سث روگن، شامون براون جونیور
کارگردان: جف راو

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

یکی دیگر از بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳ در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳، انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem است. این انیمیشین که قرار است در تاریخ ۴ اوت ۲۰۲۳ روی پرده‌های سینما بیاید، به کمک کمپانی سینسایت ونکوور و میکروز ساخته می‌شود.

اگرچه اطلاعات بسیار کمی درباره داستان این انیمیشن منتشر شده، اما مدیر تولید کمپانی میکروز اعلام کرده که این انیمیشن بیشتر مربوط به نوستالژی دهه ۱۹۹۰ خواهد بود. البته باید گفت که این انیمیشن هیچ ارتباطی با انیمیشن «ظهور لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان» ندارد و داستان آن کاملا جداست.

Object Picture Show

تاریخ انتشار: ۱۵ جولای ( ۲۴ تیر ۱۴۰۱)
کارگردان: آملیا

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

در انیمیشن Object Picture Show، فایری، یک کارمند اداری ۳۷ ساله، متوجه می‌شود که هیولاهای غول پیکر در عرض ۲ هفته به منهتن حمله می‌کنند، و هیچ کس او را باور نمی‌کند.

مومیایی‌ها (Mummies)

بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳
تاریخ اکران: ۲۴ فوریه ۲۰۲۳ (۵ اسفند ۱۴۰۱)
ژانر: فانتزی، کمدی
بازیگران: شان بین، النور تاملینسون، هیو بونویل
کارگردان: خوان ژسوس گارسیا گالوشا

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

اگر به انیمیشن کمدی مربوط به مومیایی‌ها علاقه دارید، فقط کافی است که کمی صبر کنید تا انیمیشن مومیایی‌ها در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۳ روی پرده‌های سینما دربیاید. داستان این انیمیشن درباره سه مومیایی است که به دنبال حلقه قدیمی مربوط به خانواده سلطنتی هستند. این حلقه قدیمی را باستان‌شناس جاه‌طلبی دزدیده است و این مومیایی‌ها به دنبال او هستند. این انیمیشن در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ است.

آغازین (Elemental)

تاریخ اکران: ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۱۲)
ژانر: کمدی و ماجراجویی
بازیگران: لی لوییس، مامودو آتی
کارگردان: پیتر سون

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

یکی دیگر از انیمیشن‌های برتر ۲۰۲۳ که توسط شرکت دیزنی روی پرده‌های سینما خواهد رفت، انیمیشن آغازین است و در لیست کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ قرار دارد. برای ساخت این انیمیشن، شرکت دیزنی به همراه شرکت پیکسار، با یکدیگر همکاری کردند و اثر فوق‌العاده خواهند ساخت.

این انیمیشن، داستان شهری را روایت می‌کند که افراد و شهروندان آن، از عناصر مختلف آب، آتش، هوا و خاک هستند. مطمئناً همه افراد فکر می‌کنند که عناصر این شهر با یکدیگر کاملاً متفاوت هستند. این‌درحالی‌است‌که یکی از عناصر آتش، در طول یک ماجراجویی متوجه می‌شود که عناصر مختلف شهر آغازین، با وجود تفاوت‌های آشکار، وجه اشتراکات بسیار زیادی نیز با یکدیگر دارند. آغازین را می‌توان یکی از بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳ دانست.

My Dad the Bounty Hunter

تاریخ انتشار: ۹ فوریه (۲۰ بهمن ۱۴۰۱)
کارگردان: اورت داونینگ جونیور، پاتریک هارپین
بازیگران اصلی: لاز آلونسو، ایوت نیکول براون، جیم راش

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

این سریال اکشن کمدی سخت‌ترین شکارچی در تمام کهکشان را دنبال می‌کند، مردی با مهارت‌های عالی اما با یک راز بزرگ، خانواده‌ او روی زمین نمی‌دانند او برای کسب درآمد چه می‌کند. بنابراین هنگامی که دو فرزند او به طور تصادفی به فضا می‌روند و آخرین ماموریت او را خراب می‌کنند، متوجه می‌شوند که شغل پدر معمولی آنها آنقدر هم معمولی نیست.

فرار مرغی: ظهور ناگت (Chicken Run: Dawn of the Nugget)

تاریخ اکران: ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۹ آبان ۱۴۰۲)
ژانر: کمدی و خانوادگی
بازیگران: تندی نیوتون، زکری لی‌وای، بلا رمزی، رامش رانگاناتان، دنیل می‌ز
کارگردان: سم فل

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

فرار مرغی: ظهور ناگت را نیز می‌توان به‌عنوان بهترین انیمیشن سال ۲۰۲۳ به شمار آورد که در ژانر کمدی و خانوادگی، در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ روی پرده‌های سینما خواهد رفت. این انیمیشن دنباله فیلم فرار مرغی است که در سال ۲۰۰۰ پخش شد. انیمیشن محصول مشترک کمپانی‌های انیمیشن‌سازی فرانسوی و بریتانیایی با کمپانی نتفلیکس است. این انیمیشن در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ قرار دارد.

داستان انیمیشن فرار مرغی: ظهور ناگت راجع به جینجر است که موفق می‌شود از مرز بریتیش فرار کند و مانند آنچه آرزویش را داشت، به همراه خانواده خود در جزیره‌ای آرام، زندگی خود را بگذراند. بااین‌حال، هنگامی‌که جینجر می‌بیند زندگی سایر همنوعان او در معرض خطر قرار دارد، زندگی آرام خود را کنار گذاشته و به کمک آن‌ها می‌رود.

آرزو (Wish)

بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳
تاریخ اکران: ۲۲ نوامبر ۲۰۲۳ (۱ آذر ۱۴۰۲)
ژانر: موزیکال
بازیگران: آلن تودیک، آریانا دبوز
کارگردان: کریس باک، فاون ویراسانتورن

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

یکی دیگر از بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳ که در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ وجود دارد و انتظار می‌رود در ۲۲ نوامبر امسال روی پرده‌های سینما بیاید، انیمیشن آرزو است. این انیمیشن به کارگردانی کریس باک و فاون ویراسانتورن ، داستان دختری به‌نام آشا ۱۷ ساله را روایت می‌کند که به همراه بز خود، والنتینو، در میان ستارگان ماجراجویی می‌کنند تا بتوانند به هر نحوی که شده، به مردم خود کمک کنند. در این سرزمین، آرزوها واقعاً می‌توانند برآورده شوند.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید انیمیشن آرزو همزمان با جشن ۱۰۰ سالگی دیزنی منتشر خواهد شد. حتی خیلی از افراد اعتقاد دارند که این انیمیشن جذاب، به احتمال زیاد دنباله‌ای از کارتون پینوکیو است. زیرا در انیمیشن آرزو، آهنگ اصلی انیمیشن پینوکیو در سال ۱۹۴۰ را می‌شنویم.

Ladybug & Cat Noir: The Movie

تاریخ اکران: ۵ جولای ۲۰۲۳ (۱۴ تیر ۱۴۰۱)
ژانر: موزیکال، ابرقهرمانی
بازیگران: کریستینا والنسولا، برایس پاپنبروک، کیت سیلورستاین، کری کرانن
کارگردان: جرمی زگ

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

یکی دیگر از مورد انتظارترین انیمیشن های کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ که افراد بسیار زیادی منتظر آن هستند، انیمیشن Ladybug & Cat Noir: The Movie است. این انیمیشن به کارگردانی جرمی زگ، داستان دو نوجوان فرانسوی را روایت می‌کند که با تبدیل شدن به ابر قهرمان، از شهر خود در مقابل دشمنان و انسان‌های بد محافظت می‌کنند. انتظار داریم که این انیمیشن در اوایل جولای ۲۰۲۳ روی پرده‌های سینمایی فرانسه اکران شود.

مهاجرت (Migration)

تاریخ اکران: ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ (۱ دی ۱۴۰۲)
ژانر: کمدی، ماجراجویی
بازیگران: نامشخص
کارگردان: بنجامین رنر

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

در بین کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ که در اینجا معرفی کرده‌ایم، انیمیشن مهاجرت نیز به چشم می‌خورد. این انیمیشن داستان خانواده‌ای از اردک‌ها را به نمایش می‌گذارد که پدر آن‌ها بیش از حد محافظ‌کار است. بااین‌وجود، این اردک‌ها تلاش می‌کنند که پدر بیش از اندازه محافظ‌کار خود را راضی کنند که بقیه عمر خود را در سفر زندگی کنند و بقیه مکان‌های دیگر را نیز ببینند.

در این میان، آن‌ها در تلاش هستند که از نیوانگلند، به نیویورک و سپس باهاما مهاجرت کنند. در این روند مهاجرت، آن‌ها با ماجراجویی‌های جذاب و جذابی مواجه می‌شوند که تماشای آن خالی از لطف نخواهد بود. انتظار می‌رود این انیمیشن در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ روی پرده‌های سینما برود.

نیمونا (Nimona)

تاریخ اکران: ۲۰۲۳
ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی، علمی‌تخیلی
بازیگران: کلویی گریس مورتس، ریز احمد، یوجین لی یانگ
کارگردان: نیک برونو (Nick Bruno)، تروی کوئین (Troy Quane)

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

یکی دیگر از برترین انیمیشن های ۲۰۲۳ که در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ است، انیمیشن نیمونا است. این انیمیشن اکشن، ماجراجویی، فانتزی و علمی‌تخیلی، بر اساس یک مجموعه کمدی با همین اسم ساخته شده است که قرار است سال ۲۰۲۳ از شبکه نتفلیکس روی پرده‌ی سینما در بیاید.

بزرگ بچه کوسه (Baby Shark’s Big Movie)

تاریخ اکران: تعطیلات ۲۰۲۳
ژانر: کمدی و ماجراجویی
بازیگران: کیمی‌کو گلن، لوک یانگبلاد، ناتاشا راثول
کارگردان: آلن فورمن

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

فیلم بزرگ بچه کوسه انیمیشنی جذاب است که به کارگردانی آلن فورمن در سال ۲۰۲۳ روی پرده‌های سینما خواهد رفت. داستان این انیمیشن درباره بچه کوسه‌ای است که توجه کودکان و نونهالان سراسر جهان را به خود جلب کرد. سریال‌های دیگر این بچه کوسه در گذشته نیز موفق به دریافت جایزه امی شده بود. از این رو در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ قرار دارد.

این بچه کوسه در سال ۲۰۲۳، روایت ماجراجویی خود به همراه خانواده‌اش در شهر بزرگ کوسه‌ها را نشان می‌دهد. افراد بسیار زیادی این بچه کوسه را می‌شناسند و با سریال‌های کوتاه او خاطره دارند. بااین‌حال، فیلم بزرگ بچه کوسه، اولین انیمیشن بلند این کوسه محبوب است.

ارنست و سلستین (Ernest & Celestine 2: A Trip to Gibberitia)

تاریخ اکران: ۲۰۲۳
ژانر: موزیکال
بازیگران: لمبرت ویلسون، پائولین برانر، مایکل لیروسو
کارگردان: جولی چنگ، ژان کریستوفر راجر

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

تقریباً ۱۰ سال پیش، انیمیشن ارنست و سلستین در سینما اکران شد و به‌خاطر جذابیت بالایی که داشت، توانست جایزه اسکار بگیرد. حالا قرار است که در سال ۲۰۲۳، دو شخصیت اصلی این انیمیشن به زادگاه ارنست برگردند و یکی از بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳ را بسازند. این انیمیشن در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ است.

سفر آن‌ها به جیبرتی به‌خاطر تعمیر ویولون شکسته ارنست است. سرزمین جیبرتی، روزگاری محل زندگی بهترین موسیقی‌دانان و نوازندگان جهان بود که هر زمان کسی از خیابان‌های آن می‌گذشت، احساس شور و شعف و موسیقی وجودش را پر می‌کرد.

بااین‌وجود، هنگامی‌که این دو شخصیت وارد جیبرتی می‌شوند، می‌بینند که استفاده از تمام وسایل موسیقی در این شهر ممنوع است و دیگر هیچ صدایی از موسیقی و شادی در آنجا به گوش نمی‌رسد. آن‌ها که نمی‌توانند این وضعیت شهر را تحمل کنند، به همراه فردی مرموز و نقاب‌دار و دوستان خود، برای بازگرداندن هنر و موسیقی به جیبرتی، آماده به کار می‌شوند.

فیکسد (Fixed)

تاریخ اکران: ۲۰۲۳
ژانر: کمدی
بازیگران: نامشخص
کارگردان: جندی تارتاکوفسکی

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

انیمیشن فیکسد را نیز می‌توان به‌عنوان یکی از برترین انیمیشن های ۲۰۲۳ در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ به شمار آورد که قرار است در سال ۲۰۲۳ از کمپانی سونی پیکچرز برای گروه سنی R روی پرده‌های سینما بیاید. این انیمیشن داستان یک سگ معمولی و خوب را روایت می‌کند که بعد از دیدن سگ نمایشی همسایه، عاشق او می‌شود.

بااین‌حال، او متوجه می‌شود که قرار است قبل از این‌که سگ همسایه را ملاقات کند، عقیم شود و این مسئله باعث تغییر کل داستان می‌شود. بااین‌حال، هنوز اطلاعاتی درباره صداپیشگان این انیمیشن منتشر نشده است، اما به نظر ما می‌توان آن را یکی از بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳ به شمار آورد.

گشت پنجه‌ای (PAW Patrol: The Mighty Movie)

تاریخ اکران: ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۱ مهر ۱۴۰۲)
ژانر: کمدی و ماجراجویی
بازیگران: کینگزلی مارشال، کیگان هدلی، شایل سیمونز
کارگردان: کال برانکر

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

انیمیشن گشت پنجه‌ای؛ فیلم دنباله‌ای بر همین انیمیشن در سال ۲۰۲۱ است که حتی با وجود کرونا، توانست فروش بسیار خوبی در باکس آفیس به مبلغ ۱۴۴.۳ دلار داشته باشد. این انیمیشن که به‌عنوان بهترین انیمیشن ۲۰۲۳ نیز شناخته می‌شود و در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ وجود دارد، داستانی را روایت می‌کند که در آن نوعی شهاب سنگ جادویی وارد شهر می‌شود. این شهاب سنگ باعث می‌شود که توله‌سگ‌های پاترول، قدرت عجیب‌وغریبی به دست بیاورند و دیگر توله‌سگ‌های معمولی نیستند.

بااین‌حال، آن‌ها رقیبی به نام هامدینگر دارند که بعد از فرار از زندان، با یک دانشمند دیوانه شروع به همکاری می‌کند تا قدرت توله‌سگ‌های پاترول را از آن‌ها بگیرد. در این شرایط، توله‌سگ‌ها باید هرچه سریع‌تر جلوی این ماجرا را بگیرند تا بتوانند قدرت خود را حفظ کرده و با هامدینگر مقابله کنند.

موریس شگفت‌انگیز (The Amazing Maurice)

تاریخ اکران: ۳ فوریه ۲۰۲۳ (۱۴ بهمن ۱۴۰۱)
ژانر: کمدی و فانتزی
بازیگران: هیو لوری، امیلیا کلارک، دیوید تیولیس
کارگردان: توبی گنکل

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

یکی دیگر از انیمیشن های که در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ وجود دارد احتمالاً به زودی روی پرده‌های سینما بیاید، انیمیشن ماریس شگفت‌انگیز است. خوب است بدانید که این انیمیشن به نویسندگی تری روسیو ساخته شده است. اگر این نویسنده را نمی‌شناسید، باید به شما بگوییم که این همان نویسنده انیمیشن‌های مشهور علاءالدین و شرک است که احتمالاً همه شما آن‌ها را دیده‌اید.

انیمیشن موریس شگفت‌انگیز اقتباس شده از داستان موریس شگفت‌انگیز و جوانان تحصیل‌کرده‌اش است. این انیمیشن در تاریخ ۳ فوریه ۲۰۲۳ توسط کمپانی اسکای موویز روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

داستان انیمیشن ماریس شگفت‌انگیز، درباره یک گربه خیابانی است که بعد از آشنایی با گروهی از موش‌های سخنگوی دست‌آموز، برای یک کلاهبرداری بزرگ مالی توطئه می‌چینند. ماریس شگفت‌انگیز صحنه‌های جذاب و فوق‌العاده زیادی خواهد داشت و به همین دلیل هم ما آن را در لیست بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳ آورده‌ایم.

طلسم شده (Spellbound)

تاریخ اکران: ۱۵ مارس ۲۰۲۳ (۲۴ اسفند ۱۴۰۱)
ژانر: کمدی، ماجراجویی، فانتزی و موزیکال
بازیگران: ریچل زگلر، نیکول کیدمن، خاویر باردم، جنیفر لوئیس، جان لیتگو
کارگردان: ویکی جنسون

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

انیمیشن طلسم شده به کارگردانی لورن هاینک، الیزابت مارتین و لیندا وولورتون، یکی دیگر از بهترین انیمیشن های کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ است که در اواخر اسفندماه روی پرده‌های سینما خواهد رفت. نکته جالب‌توجه درباره این انیمیشن این است که کارگردان آن دقیقاً همان کارگردان انیمیشن‌های محبوب شرک و داستان کوسه‌هاست.

داستان این انیمیشن درباره دختری به نام الیان است که در کنار پدر و مادر خود، یعنی پادشاه و ملکه زندگی می‌کنند. این دختر نوجوان قدرت‌های جادویی دارد که باید از آن برای دفاع از خانواده خود در برابر نیروهای مخالف و تاریک محافظت کند.

کایوت (Coyote vs. Acme)

تاریخ اکران: ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۳ (۳۰ تیر ۱۴۰۲)
ژانر: کمدی، فانتزی و خانوادگی
بازیگران: جان سینا، ویل فورت، لانا کندر
کارگردان: دیو گرین

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

یکی دیگر از بهترین انیمیشن های است که در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ وجود دارد و در ۲۱ ژوئیه اکران خواهد شد، انیمیشن کایوت در برابر اکمی است. در داستان این انیمیشن، مشاهده می‌کنید که تمام محصولات و موارد موجود در شرکت اکمی، برای کایوت برعکس عمل می‌کنند.

شرک (Shrek)

تاریخ اکران: ۲۰ مه ۲۰۲۳ (۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲)
بازیگران: مشخص نیست
کارگردان: مشخص نیست

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

شرک ۵ هم یکی از انیمیشن های کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ است که هنوز تاریخ دقیق اکران آن مشخص نیست. گفته می‌شود که بازیگرانی که در قسمت اول این انیمیشن حضور داشتند، در این سریال نیز صداپیشگی شخصیت‌های اصلی را برعهده دارند. این انیمیشین درواقع یک ریبوت از قسمت‌های قبلی است و هنوز جزئیات دقیقی از آن در دست نیست.

ولگردها (Strays)

تاریخ اکران: ۹ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۹ خرداد ۱۴۰۲)
ژانر: کمدی و ماجراجویی
بازیگران: ویل فرل، راندال پارک، ایسلا فیشر
کارگردان: جاش گرینبام

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

انیمیشن ولگردها که در کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ وجود دارد به کارگردانی جاش گرینبام، داستان سگ ولگردی را روایت می‌کند که بعد از این‌که صاحب سابقش او را رها می‌کند، با دیگر سگان ولگرد همدست می‌شود. هر کاری می‌کند تا بتواند از صاحب سابق خود که او را رها کرده بود، انتقام بگیرد. مطمئناً این انیمیشن که در ۹ ژوئن روی پرده‌های سینما خواهد رفت، صحنه‌های جذاب و کمدی فوق‌العاده زیادی خواهد داشت. به همین دلیل هم ما آن را یکی از بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳ می‌شناسیم.

کشتی و آردوارک (The Ark and the Aardvark)

تاریخ اکران: ۳۰ آوریل ۲۰۲۳ (۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱)
ژانر: کمدی و ماجراجویی
بازیگران: آبری پلازا، استیون مرچنت، جنی اسلیت
کارگردان: جان استیونسن

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

انیمیشن کشتی و آردوارک یکی دیگر از انیمیشن های کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ است. این انیمیشن داستان یک آردوارک به اسم گیلبرت را روایت می‌کند که در سفر کشتی نوح، مسئولیت نگهداری و به بیان دیگر، چوپانی از همه حیوانات را برعهده دارد. در این سفر، آن‌ها با ماجراجویی‌های جذابی روبرو می‌شوند که تماشای آن خالی از لطف نیست.

Work It Out Wombats

تاریخ انتشار: ۶ فوریه ( ۱۷ بهمن ۱۴۰۲)

کارگردان: مشخص نیست
بازیگران اصلی: ایوان لوتروتی، باران جانجوا، یانا مک اینتاش

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

Work It Out Wombats یکی دیگر از آثار کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ است. در انیمیشن کودکانه Work It Out Wombats ، سه خواهر و برادر پر انرژی وومبت مشکلات مختلف را حل می‌کنند و Treeborhood را کشف می‌کنند. هنوز اطلاعات زیادی درباره این انیمیشن منتشر نشده است.

۱۰ Lives

تاریخ انتشار: ۲۴ آگوست (۲ شهریور ۱۴۰۲)
کارگردان: کریستوفر جنکینز، مارک کوئتسیر
بازیگران اصلی: سوفی اوکوندو، سیمون اشلی، دیلن لولین

کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳

بکت یک گربه نازپرورده و خودخواه است که دست خوش شانسی که به او داده شده را کاملا بدیهی می‌داند. با این حال، زمانی که او نهمین زندگی خود را از دست می‌دهد، همه چیز در شرف تغییر است. در مواجهه با چیزهای اجتناب ناپذیر، او درخواست می‌کند که به زندگی کامل خود بازگردد.

البته در ابتدا درخواست او رد می‌شود، اما در یک لحظه همدلی استثنایی، دروازه بان بهشت به او اجازه می‌دهد تا با مجموعه‌ای از زندگی‌های جدید به زمین بازگردد. با این حال، چیزی که او بلافاصله متوجه نمی‌شود این است که هر یک از این زندگی‌های جدید شاهد بازگشت او به اشکال مختلف خواهد بود و هر یک به او درس ارزشمند و به موقعی می‌دهد. این سفری است که بکت را می‌بیند که از یک حیوان خانگی با شکوه به یک قهرمان فداکار تبدیل می‌شود.

امیدواریم  از مطالعه کامل ترین لیست انیمیشن های ۲۰۲۳ لذت برده باشید.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.