رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کاندیدای قضاوت دربی قطر لو رفت | مرد معروف سیاه‌پوش دربی دوحه را سوت می‌زند

پس از انتشار خبر مهم مربوط به دربی رفت در خارج از کشور گفته می‌شود قرار است دربی رفت فصل جاری که ظاهرا دربی شماره تیم‌های استقلال و پرسپولیس است در کشور قطر برگزار شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، پس از انتشار خبر مهم مربوط به دربی رفت در خارج از کشور گفته می‌شود قرار است دربی رفت فصل جاری که ظاهرا دربی شماره تیم‌های استقلال و پرسپولیس است در کشور قطر برگزار شود.

دلیل برگزاری این بازی در دوحه قطر بهره‌مندی هر دو تیم استقلال و پرسپولیس از سیستم کمک داور ویدیویی عنوان شده است.

بحثی که حالا گروهی از اعضای جامعه داوران نسبت به آن موضع‌گیری کرده و معتقدند این اتفاق یا باید در ایران بیفتد یا دربی مثل باقی مسابقات بدون کمک داور ویدیویی برگزار شود. اما اینکه کدام یک از داوران کشورمان تجربه کار با VAR را داشته‌اند بحث حضور علیرضا فغانی در دربی رفت را قوت بخشید.

افراد نزدیک به فدراسیون فوتبال در این باره از تماس‌های انجام گرفته با علیرضا فغانی خبر دادند تا به احتمال زیاد از او دعوت شود با یک پرواز ۴۸ ساعته به قطر، بازی تیم‌های استقلال و پرسپولیس در دور رفت لیگ برتر بیست و سوم را قضاوت کند. در این باره خبردار شدیم فغانی هنوز جواب قطعی به این موضوع نداده اما ظاهراً در صورت پذیرش این موضوع هیچ یک از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس مشکلی با این موضوع و قضاوت علیرضا فغانی نخواهند داشت.

یادآور می‌شود؛ علیرضا فغانی پیش از این سابقه قضاوت در دربی‌های پایتخت را داشته و از این نظر همزمان با حضور در جام جهانی و کار با VAR مشکلی از این بابت نخواهد داشت. گرچه او در آخرین حضورش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به دلیل استفاده اشتباه از کمک داور ویدیویی از ادامه قضاوت در رقابت‌های جام جهانی کنار گذاشته شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.