رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کاپیتان استقلال باز هم جانشین بیرانوند نشد! | دلیل دعوت نشدن حسینی به اردی تیم ملی

کادرفنی تصمیم گرفت به جای علیرضا بیرانوند مصدوم بازهم سیدحسین حسینی را به اردو دعوت نکند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، با مصدومیت علیرضا بیرانوند و مشخص شدن غیبت او در بازی با آنگولا مشخص بود که یک دروازه‌بان به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد. در این شرایط تصور می‌شد که سیدحسین حسینی از سوی امیر قلعه‌نویی به اردو فرا خوانده شود اما این اتفاق رخ نداد و حسین پورحمیدی جای بیرانوند را در اردو گرفت.

امیر قلعه‌نویی که در لیست قبلی خود نیز نام سیدحسین حسینی را قرار نداده بود، دلیل این مساله را سفر کاپیتان استقلال همراه امیدها در روز ۲۲ شهریور ماه به هانگژو توصیف کرد. حسینی به همین خاطر در تهران ماند و به بلغارستان نرفت و از روز پنجشنبه نیز در تمرینات استقلال حضور دارد.

در شرایط کنونی با توجه به اینکه استقلال در شروع تمرینات خود محمدرضا خالدآبادی را به اردوی امیدها داده و محمد جواد کیا نیز فعلا از تمرینات کنار گذاشته شده، نیاز مبرم به سیدحسین حسینی دارد.

از سوی دیگر حسینی قرار است به عنوان یک بازیکن باتجربه همراه با بازیکنان زیر ۲۳ ساله ایران راهی بازی‌های آسیایی هانگژو شود.

این دو دلیل باعث شد تا قلعه‌نویی بازهم سیدحسین حسینی را به اردوی تیم ملی دعوت نکند تا این بازیکن فعلا در تمرینات استقلال حاضر باشد و در روز ۲۲ شهریورماه همراه با سایر شاگردان رضا عنایتی راهی چین شود و کارش را در آن تورنمنت شروع کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.