رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد؟

یک لاک‌پشت سی ساله در شهر مالاگا حکم به برتری لیورپول مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، لاک‌پشت سی ساله‌ای که پانزده سال پیش از جزایر کیمن به آکواریوم Sea Life در مالاگا رسید، پیش بینی کرد که لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید شنبه آینده در پاریس پیروز خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نگهبانان این حیوان دو ظرف با فاصله حدود دو متر از هم را آماده کردند تا ببینند این لاک‌پشت سمت کدام ظرف خواهد رفت که در نهایت او ظرفی را انتخاب کرد که پرچم لیورپول روی آن نقش بسته بود.

مهمترین حیوانات و آبزیانی که نتایج مهم فوتبال را پیش بینی کردند، هشت پایی به نام پل بوده است که در سال ۲۰۱۰ پس از پیش بینی درست هشت مسابقه جام جهانی ۲۰۱۰ از جمله پیروزی اسپانیا بر هلند در فینال به شهرت رسید. ماریا موروندو، مدیر بازاریابی آکواریوم Sea Life خاطرنشان کرد این لاک‌پشت که بیش از ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارد، بسیار پرطرفدار است و خیلی ها برای دیدن آن به این محل می‌آیند. او همچنین ابراز امیدواری کرد در این مورد لاک‌پشت اشتباه کرده باشد و تیم کارلو آنچلوتی برنده لیگ قهرمانان شود.

این لاک‌پشت برای چندین دقیقه در مقابل هر دو ظرف پرسه زد بدون اینکه هیچ کدام از آنها را انتخاب کند شاید به این معنی که این یک فینال نزدیک خواهد بود.

رئال مادرید و لیورپول دوباره در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند، در سال ۲۰۱۸ تیم اسپانیایی با دو گل گرت بیل و یک گل کریم بنزما، لیورپول را ۳ بر یک شکست داد، در حالی که گل لیورپول توسط سادیو مانه به ثمر رسید.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.