کره‌ای‌های بازار چقدر قیمت خوردند؟

این روزها اکثر خودروهای صفر برندهای کره ای بالای یک میلیارد تومان قیمت خورده اند؛ با این وجود با چند صد میلیون تومان می توان صاحب خودروهای کارکرده این برندها شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، رصد بازار خودروهای کره ای موجود حاکی از آن است که این روزها برای خرید خودروهای صفر از برندهای کیا و هیوندای باید حداقل یک میلیارد تومان هزینه کرد؛ در حال حاضر خودروی توسان دو دیفرانسیل مدل ۲۰۱۷ هیوندای یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است و خودروی سوناتا هیبرید تیپ یک این برند نیز یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

با این وجود هزینه خرید خودروهای مونتاژ این برندها پایین تر است؛ در حال حاضر خرید خودروی آی ۲۰ مونتاژ ۷۸۰ میلیون تومان پول می خواهد و خودروی هیوندای النترا مونتاژ نیز این روزها به قیمت ۹۷۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود و خودروی هیوندای اکسنت مونتاژ نیز ۷۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.

در بین خودروهای برند کیا نیز وضعیت به همین منوال است و اکثر خودروهای این برند نیز این روزها بالای یک میلیارد تومان قیمت خورده اند؛ خودروی کیا سراتو اتوماتیک امروز یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است و خودروی کیا اپتیما نیز این روزها به قیمت یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود. گفتنی است که خودروی کیا سراتو مونتاژ امروز به قیمت ۸۳۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.

قیمت روز خودروهای کره ای در جدول زیر آمده است:

کره‌ای‌های بازار چقدر قیمت خوردند؟

در این میان اما اکثر خودروهای کارکرده برندهای نام برده شده زیر یک میلیارد تومان قیمت دارند؛ در بین خودروهای هیوندای مدل ولستر ۲۰۱۴ آن در حال حاضر ۶۲۰ میلیون تومان قیمت خورده است و هیوندای آ۳۰ مدل ۲۰۱۰ نیز در حال حاضر ۴۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است و هیوندای توسان ۲۰۱۵ کارکرده نیز در حال حاضر ۹۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است و هیوندای سانتافه ۲۰۱۰ نیز در حال حاضر ۷۳۹ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای کارکرده برند کیا نیز خودروی کیا سراتو ۲۰۱۷ در حال حاضر ۸۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است و خودروی کیا اپتیما ۲۰۱۳ نیز در حال حاضر ۸۷۹ میلیون تومان قیمت خورده است و کیا ریو سدان ۲۰۱۶ نیز در حال حاضر ۵۷۹ میلیون تومان قیمت خورده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.