رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کنایه برانکو به متکلی که کی‌روش به او انداخت

مربی سابق قرمزها می‌گوید نمی‌تواند فینال لیگ قهرمانان را تماشا کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، برانکو ایوانکوویچ در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا، شانس پرسپولیس و اولسان را برای فتح جام یکسان می‌بیند. او می‌گوید «متاسفانه» نمی‌تواند بازی فینال را تماشا کند چون عازم کرواسی است. برانکو در گفت‌وگو با برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه همچنین کنایه‌ای به کارلوس کی‌روش می‌زند.

آقای برانکو ممکن است برای تماشای فینال آسیا به قطر بروید؟ اگر نروید، کجا بازی را خواهید دید؟

ابتدا امیدوارم همه از دیدن فینال آسیا لذت ببرند. متاسفانه من نمی‌توانم بازی پرسپولیس و واولسان را ببینم، به این دلیل که همان روز باید به کرواسی پرواز کنم. عازم تعطیلات کریسمس خواهم بود ولی قطعا وقتی به جایی برسم که اینترنت داشته باشم اولین چیزی که چک می کنم نتیجه بازی پرسپولیس و اولسان است.

شما یک بار فینال آسیا را با پرسپولیس تجربه کردید. هنوز حسرت آن شکست را نمی‌خورید؟

ما در آن زمان مشکلات عدیده‌ای داشتیم با این حال احساس افتخار می کنم که دو بار با پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا رفتم و یک بار فینالیست شدیم. ما در آن زمان از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بودیم. کلا ۱۳،۱۴ بازیکن در اختیار داشتیم. کار به مرحله‌ای رسید که ما در آسیا از بازیکنان جوانی استفاده می کردیم که حتی در لیگ برتر به آنها زمان زیادی برای بازی نرسیده بود. با این حال بسیارخوشحالم که افتخارات خوبی همراه با پرسپولیس به دست آوردم.

اگر زمان به عقب برگردد، تصمیمی هست که بخواهید درباره فینال تغییر دهید؟

قطعا همینطور خواهد بود. اگر به عقب برگردم در تصمیماتم تغییراتی ایجاد می کنم. همانطور که حالا برای یحیی گل محمدی ۱۴ روز بازی‌های لیگ تعطیل شد، قطعا من هم تلاش و اصرار می کردم تا فدراسیون بازی‌ها را تعطیل کند. این به خاطر آن بود تا تیمم استراحت داشته باشد و با آمادگی به فینال برود. همانطور که اطلاع دارید ۵ روز قبل از بازی عزیمت تیم به ژاپن برای ما بازی سخت با سایپا را گذاشتند. طاقت فرسا بود. بعد از آن هم که راهی ژاپن شدیم، کارلوس کی روش متلک انداخت که چرا پرسپولیس با بیزینس کلاس سفر کرده؟ بنباراین مشخص است ما با چه مشکلاتی رودرو بودیم. بازی های لیگ را هم بعد از فینال در پیش داشتیم. به خاطر محدودیت بازیکن باید خیلی مراقبت می کردیم که کسی مصدوم نشود. اگر یادتان باشد در بازی برگشت نعمتی محروم شد و او را در اختیار نداشتیم. محرومیت او ضربه جبران ناپذیری به پرسپولیس و بدنه تیمی ما وارد کرد.

چقدر امیدوار هستید پرسپولیس با یحیی قهرمان لیگ برتر شود؟

من شانس خوبی برای قهرمانی پرسپولیس و یحیی می‌بینم. هر چند پرسپولیس دارد در زمین بی طرف بازی می کند ولی در آنجا اکثر مردم طرفدار این تیم هستند. از نظر آب و هوا هم قطعا شرایط به نفع پرسپولیس است. متاسفانه این تیم سه بازیکن کلیدی خود را در این مسابقه ندارد ولی در کل من معتقدم شانس برای هر دو تیم به یک اندازه است.

چه پیامی برای هواداران پرسپولیس دارید؟

باید بگویم پرسپولیس هواداران فوق العاده ای دارد. چه روز باخت و چه روز برد همیشه کنارشان هستند.در فینال نشان دادند چقدر برای تیم و بازیکنان خودبی و چقدر برای حریف ارزش قایل هستند. یک وداع زیبایی در ورزشگاه برای پرسپولیس شکل دادند. لذا باید بیشترین قدردانی را از هواداران کرد چون مشوق تیم هستند و بعد باید قدردان بازیکنان پرسپولیس بود که این افتخار را رقم زده‌اند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.