گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حضورم در پرسپولیس مطرح شد | من رفیق پرسپولیسم نه گل‌محمدی!

رضا جباری، پیشکسوت پرسپولیس نقدهای خود را از تیم این فصل یحیی گل‌محمدی مطرح کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، در یکی از بازی‌های هفته‌ چهارم لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس نماینده ایران مقابل استقلال تاجیکستان متوقف شد تا سومین مساوی در سه بازی اخیر این تیم به ثبت برسد. با این نتیجه کار شاگردان گل‌محمدی برای صعود به مرحله بعد دشوار شد، اما پرسپولیس امیدوار است با توجه به تشریفاتی شدن بازی برای دو رقیب آینده‌شان دست پر از زمین خارج شوند و یکی از تیم‌های صعودکننده مسابقات باشند. با توجه به اهمیت این موضوع و بازی حساس پرسپولیسی‌ها در مقابل سپاهان با رضا جباری یکی از پیشکسوتان متعصب این باشگاه گفت‌وگویی ترتیب دادیم که در ادامه می‌خوانید:

* آنقدر پرسپولیس قوی و با شخصیت و با صلابت است که ما با یک مساوی این احساس را داریم که تیم خوب نتیجه نگرفته است. بعد از مساوی در زمین ملوان که سپاهان را در خانه‌اش برد، بروید ببینید با تیم یحیی چه کار کردند. این را بگویم من طرفدار یحیی نیستم، من طرفدار تیم خودم هستم. الان هم به یحیی نقد دارم، اما حرفم این است؛ مساوی با ملوان در زمین حریف یا مساوی در برابر استقلال تاجیکستان نتیجه خیلی بدی نیست که بگوییم مربی را عوض کنیم یا بازیکنان‌ خوب نبودند. نه این‌طور نیست.

* درباره ترکیب‌ با شناختی که از یحیی دارم او تیم را تهاجمی می‌چیند و این ذهن آدم را مشغول می‌کند به چه علتی در نیمه‌ دوم ‌عقب بازی کرده‌. چرا بازی‌ای که مقابل الدحیل انجام دادیم را مقابل استقلال تاجیکستان انجام ندادیم یا مثلا شهاب زاهدی را نقد می‌کردند و بعد از گلزنی و پاس گل او را بازی نمی‌دهند و نبیل بازی می‌کند. نبیلی که یحیی موافق آمدنش نبود. این نگرش‌ها به تیم ضربه می‌زند. نقد منصفانه از جانب هواداران مشکلی ندارد، اما می‌گویند من طرفدار یحیی هستم. نه من هم ایرادی ببینم در کادرفنی و مدیریتی و بازیکنان مطرح می‌کنم.

* من رفیق پرسپولیس هستم و نه رفیق هیچ‌ کس! تصور من این بود نیمکت قوی‌تری کنار یحیی باشد. مطمئنم کادرفنی قبلی بود، این‌جا به یحیی کمک می‌کرد و به دادش می‌رسید. معتقدم خیلی به یحیی کمک نمی‌شود. چه بخواهیم چه نخواهیم یک دعوایی بین درویش و یحیی هست و اگر ‌کتمانش کنند هم قبول نمی‌کنم! اینجور مسائل ذهن سرمربی را درگیر می‌کند و کسی که روی نیمکت در کنارش کار می‌کند باید این مسائل را کنترل کند.

* افشین پیروانی سرپرست تیم است و باید کارهای مربوط به‌ خودش را انجام دهد نه اینکه توقع داشته باشیم افشین به یحیی کمک کند! این برداشت من از اول فصل بود و با توجه به گمانه‌زنی‌هایی که مبنی بر حضور من به عنوان‌ دستیار می‌شد اگر آن زمان مطرح می‌کردم ممکن بود بگویند برای ‌خودم می‌گویم. اما مربی ایرانی می‌توانست به یحیی کمک کند. مورد دیگر اینکه کادرفنی و مدیریت نباید با هم ‌لجبازی کنند و باید روی کار خودشان متمرکز شوند من دارم اطراف تیم ‌یکسری لجبازی می‌بینم که این به پرسپولیس ضربه می‌زند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.