رسانه خبری این تیتر

کدام گوشی‌ها در کریسمس بیشترین فعال‌سازی را داشته‌اند؟

آیفون های اپل، ده رتبه نخست دستگاه های فعال شده در کریسمس را به خود اختصاص دادند.

به گزارش اینتیتر به نقل از سخت افزار، بازار هدیه دادن در روزهای پایانی سال میلادی بسیار داغ است و بسیاری از مردم در تعطیلات کریسمس هدیه می‌دهند یا می‌گیرند. امسال شانس اینکه افراد دریافت کننده هدیه، یکی از آیفون‎های سه سال اخیر اپل را دریافت کرده باشند بسیار زیاد بوده است. آیفون ۱۱ با اختلاف منتخب هدایا در کریسمس امسال بوده اما جالب است که آیفون ۱۲ مینی حتی در ۱۰ رتبه نخست جایی نداشته است. سال سیاه ۲۰۲۰ دست کم برای کوپرتینویی‌ها با اتفاقی خوش به پایان رسید که آن هم اختصاص دادن ۱۰ مورد نخست دستگاه های فعال شده در کریسمس بود.

این موضوع اتفاق نوید بخشی برای اپل محسوب می‌شود. کوپرتینویی‌ها اخیرا از تامین کنندگان خواسته‎اند که مقدار تولید را برای سال جدید افزایش دهند. کمپانی انتظار دارد در سال ۲۰۲۱ آیفون‎های بیشتری به فروش برساند و این نه فقط برای مدل های آیفون ۱۲، بلکه شامل مدل های قدیمی تر همچون آیفون ۱۱ و آیفون SE نیز می شود.

بر اساس گزارشی تازه که توسط Flurry Analytics منتشر شده، در ماهی که گذشت، آیفون ها پرفروش ترین گوشی ها بوده اند. آیفون ۱۱ از لحاظ تعداد، فعال شده ترین دستگاه در کریسمس امسال بوده است. به دنبال آن، آیفون XR، آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۲ هستند که نشان می دهد آیفون XR با وجود گذشت دو سال از زمان عرضه، هنوز از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در هفت روز گذشته پیش از کریسمس، روند فروش آیفون SE نسبتا کند بوده و رشد فعال سازی این دستگاه فقط در روز کریسمس ۳۴ درصد بوده است. در سمت دیگر، غیبت آیفون ۱۲ مینی در این گزارش به نوع خود جالب توجه است. به طوری کلی، ۹ مورد از ۱۰ از فعال شده ترین دستگاه ها آیفون های اپل بوده اند. غیر از LG K30، گوشی ارزان قیمتی که میانگین افزایش فروش آن در هفت روز گذشته ۱۸۱ درصد بوده است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.