رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

۱۰ سریال سال ۲۰۲۱ که باید تماشا کنید

نیمه دوم سال ۲۰۲۱ یک شش ماهه جذاب و امیدوار کننده در دنیای سرگرمی به نظر می رسد، در شرایطی که شبکه های بزرگ و سرویس های استریمینگ در کنار سریال های قدیمی، سریال های جدیدی را نیز منتشر خواهند کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، در ماه های پیش رو شاهد انتشار فصول پایانی سریال هایی مانند Money Heist در قالب دو بخش، فصل یازدهم و آخر سریال The Walking Dead، فصل جدید Brooklyn Nine-Nine و احتمالاً فصل پایانی Peaky Blinders خواهیم بود. در این میان سریال های دیگری نیز با فصل جدید خود بازخواهند گشت که باعث می شوند یک نیم سال مهیج را در عرصه تلویزیون در پیش داشته باشیم. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ۱۰ سریالی آشنا کنیم که فصول جدیدی از آن ها در سال جاری منتشر شده و باید حتماً در فهرست تماشای شما قرار داشته باشند.

۱- Succession

خانواده بدنام روی بعد از بیش از یک سال به صفحه نمایش تلویزیون های ما باز خواهند گشت. در قسمت پایانی فصل دوم سریال Succession شاه بودیم که کندال جوی در ملاء عام لوگان را عامل حوادث و تصادفات دانسته و بدین ترتیب جنگی تمام عیار با پدرش را آغاز کرد. فصل سوم به روایت دیگر اعضای خانواده روی از جمله مارسیا، رومن، کانر، شیو و شوهرش تام و گرگ هیرش خواهد پرداخت. در کنار برایان کاکس، جرمی استرانگ و دیگر بازیگران قبلی، در فصل سوم، الکساندر اسکارشگارد و آدرین برودی نیز به جمع بازیگران این کمدی درام خواهند پیوست. اگر چه هنوز تاریخ انتشار دقیق فصل سوم سریال Succession اعلام نشده اما پاییز ۲۰۲۱ شاهد پخش آن خواهیم بود.

۲- Money Heist

فصل پایانی سریال پرطرفدار Money Heist به دو قسمت تبدیل شده که در هنگام نوشتن این مقاله بخش اول آن منتشر شده است. بخش اول در ۳ سپتامبر منتشر شده و بخش دوم نیز در سوم دسامبر منتشر خواهد شد. در بخش اول فصل پنجم این سریال شاهد رویارویی آلیسیا سیرا و پروفسور بودیم بعد از آن که آلیسیا توانست به تنهایی محل اختفای پروفسور را در پایان فصل پهارم پیدا کند، در حالی که دار و دسته سارقان هنوز در بانک مرکزی اسپانیا بوده و برای اتمام سرقت و گرفتن انتقام کشته شدن نایروبی نقشه می کشند. در بخش اول شاهد درگیری های شدید و خونباری بین نیروهای امنیتی و دار و دسته سارقان بودیم و به نطر می رسد که بخش دوم پرداختی دراماتیک و احساسی به سرنوشت شخصیت ها باشد.

۳- Ted Lasso

بعد از سقوط به دسته پایین تر در پایان فصل اول، تد لاسو همیشه خوش بین به ماجراجویی های خود به عنوان سرمربی تیم ای اف سی ریچموندز ادامه می دهد. در کنار دیگر مربیان تیم، مالک باشگاه و مدیر اجرایی، لاسو برای بازگشت به لیگ برتر و قهرمانی در این لیگ بسیار مصمم هستند. البته شرایط بازیکن کهنه کار تیم روی کنت که در مسابقه پایانی فصل دچار آسیب دیدگی شدید در ناحیه زانو شد و همچنین ظهور ستاره ای جدید به نام جیمی تارت در تیم منچستر سیتی نیز مورد بحث فصل دوم سریال Ted Lasso خواهد بود که پخش آن از ۲۳ جولای آغاز شده است.

۴- What If…?

دنیای سینمایی مارول با سریال What If…? نگاهی متفاوت به این دنیای سینمایی انداخته است، یک سریال که نگاهی دیگر به داستان های اصلی و شخصیت های این دنیای گسترده خواهد انداخت. اولین فصل این سریال از ۱۰ اپیزود تشکیل شده و حاوی حضور برخی ستاره های اصلی مانند کریس همسوورث، تام هیدلستون، سباستن استن، مایکل بی جوردن و دیگر بازیگران اصلی در نقش های خود خواهد بود. پخش این سریال از ۱۱ آگوست آغاز شده است.

۵- The Walking Dead

بعد از ۱۱ سال و مرگ های بی شمار شخصیت های محبوب، سریال The Walking Dead به طور رسمی به پایان خواهد رسید. اگر مدت هاست از این سریال بی خبرید باید بدانید که کارول و داریل در کنار مگی که مدتی حضور نداشت هنوز هم شخصیت های اصلی داستان هستند. همچنین برخی طرفداران امیدوارند که در فصل یازدهم و پایانی شاهد بازگشت ریک باشند بعد از آنکه در فصل نهم اتفاقاتی برایش رخ داد که بسیاری را به این باور رساند که او نیز کشته شده است. امیدواریم که او نیز در این فصل پایانی برگردد و بار دیگر به میشون بپیوندد که در فصل دهم برای پیدا کردن ریک، داستان را ترک کرد. بخش دوم فصل یازدهم این سریال از ۲۲ آگوست منتشر می شود.

۶- Brooklyn Nine-Nine

در فصل پایانی Brooklyn Nine-Nine به جیک پرالتا و اداره پلیس شماره نود و نه در شهر لس آنجلس بپیوندید. به نظر می رسد که روایت فصل هشتم در مورد ماجراجویی های جیک و ایمی پس از تولد فرزندشان در اپیزود پرهیجان پایانی فصل هفتم باشد. اندی سمبرگ گفته بود که بعد از مرگ جرج فلوید نظر خود را در مورد پایان سریال تغییر داده است و تری کروز نیز گفته بود که پس از این ماجرا تصمیم گرفتند ۴ اپیزود از فصل پایانی را از نو فیلمبرداری کنند. انتشار فصل هشتم این سریال از ۱۲ آگوست شروع شده است.

۷- The Witcher

نتفلیکس اعلام کرده است که فصل دوم فانتزی درام لهستانی-آمریکایی The Witcher بالاخره در ۱۷ دسامبر منتشر خواهد شد. این فصل شاهد بازگشت هنری کاویل در نقش گرالت اهل ریویا و آنیا چالوترا در نقش ینفر خواهیم بود و فریا آلن در نقش سینترا نیز نقش مهم تری در داستان خواهد داشت پس از آنکه بالاخره در اپیزود پایانی فصل اول با گرالت روبرو شد. به نظر می رسد که در ادامه داستان شاهد دیالوگ های بیشتری از شخصیت گرالت باشیم که در فصل اول کمتر دیالوگی را ادا می کرد، موضوعی که خود کاویل نیز به آن اشاره کرده است. فصل دوم سریال The Witcher در روز ۱۷ دسامبر منتشر خواهد شد.

۸- Billions

نیمه دوم فصل پنجم سریال Billions در نهایت انتشار خود را از ۵ سپتامبر و بعد از یک توقف یک ساله آغاز کرد و در این ۵ اپیزود باقیمانده شاهد وخامت روابط بین بابی، چاک، تیلور و مایکل خواهیم بود. انتشار فصل پنجم از می ۲۰۲۰ آغاز شده اما به دلیل شیوع کرونا بعد از مدتی متوقف شد. در حال حاضر تولید فصل ششم سریال نیز با توقف همراه بوده اگر چه انتشار بخش دوم فصل پنجم از ۵ سپتامبر آغاز شده است.

۹- Archer

به منطقه خطر خوش آمدید زیرا FXX به طور رسمی اعلام کرد که پخش فصل دوازدهم سریال انیمیشن Archer از ۲۵ سپتامبر آغاز خواهد شد. در فصل پیشین شاهد خارج شدن شخصیت استرلینگ آرچر جاسوس پس از سه فصل کما بودیم در حالی که تلاش دارد همزمان با ریکاوری، با دنیای تازه اطرافش کنار بیاید. علیرغم اینکه بازگشت این سریال یک خبر خوشایند برای طرفداران این سریال باشد اما این آخرین باری خواهد بدو که جسیکا والتر را در نقش مالروی آرچر خواهیم داشت که خبری ناراحت کننده برای برخی خواهد بود.

۱۰- Peaky Blinders

بعد از به تاخیر افتادن فیلمبرداری ها، طرفداران سریال Peaky Blinders اکنون می توانند شاهد بازگشت این سریال در اواخر سال جاری یا اوایل سال ۲۰۲۲ باشند. در این فصل شاهد بازگشت خانواده شلبی خواهیم بود در حالی که با خیانت هایی از درون مواجه شده و اسوالد موزلی نیز موی دماغ آن ها شده است. جدای از شیوع کرونا و توقف فیلمبرداری ها، مرگ هلن مک روری نیز یکی از اتفاقات ناگوار مربوط به این سریال پرطرفدار و مورد انتظار بود. مک روری در این سریال نقش عمه پولی را بازی می کرد که در آوریل ۲۰۲۱ به شکلی نابهنگام در اثر ابتلا به سرطان درگذشت. هنوز مشخص نیست که مرگ این بازیگر و شخصیت وی در سریال مورد بحث قرار می گیرد یا خیر.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.